°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Z rozhovoru bratislavského taxikára so zákazníkom pôjdete do kolien: To nečakané PRIZNANIE!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
26.10.2020 19:01

BRATISLAVA - Istý bratislavský taxikár sa opäť podelil s bizarným zážitkom, ktorý odzrkadľuje udalosti posledných týždňov. Zákazník sa mu počas nedávnej jazdy zdôveril s tým, že je rád, že sa teraz musia nosiť rúška. Prečo? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.


K taxikárovi nastúpila starenka a totálne ho dojala: Jej SLOVÁ by si mali prečítať všetci

Ak si niekto myslí, že robiť taxikára je nudné povolanie, pretože ste celý deň zavretí v aute, tak je na veľkom omyle. Od zákazníkov sa často dozvedia také veci, o ktorých by radšej nevedeli, ale aj také, ktoré ich mimoriadne pobavia. Najnovšie sa na stránke Denník taxikára na Facebooku objavil príspevok, v ktorom vodič priblížil rozhovor s mužom, ktorého nedávno viezol. "Bavili sme sa o momentálnej situácii, buď počasie alebo rúška. A on vraví, že je za ne rád, pretože má troch kolegov, ktorým strašne páchne z úst," píše. 

Z rozhovoru bratislavského taxikára
Zdroj: Getty Images

Reakcie na tento zážitok boli nemenej bizarné. Jeden užívateľ priznal, že kvôli rovnakému problému sa nevyspal s dievčinou. "Už viackrát som kvôli tomu zrušil slušne sa rozbiehajúcu je**čku. A potom si doma hovorím, daj si do vrečka tigriu mastičku a v prípade potreby nenápadne použi," napísal. Ďalší zas podotkol, že by malo byť nariadené nosiť aj skafandre, aby niektorí ľudia zistili, ako smrdia, keď sa týždeň nesprchujú. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články