°C

Piatok, 7. august 2020. Meniny má Štefánia, zajtra Oskár.

FOTO Nemka (31) má v rozkroku nechutné tetovanie: Ľudia ma nenávidia, idem sa ho zbaviť!

Zdroj: Facebook/Jill Hardener
09.07.2020 08:36

BERLÍN - Nemecká influencerka Jill Hardenerová si ešte ako tínedžerka nechala na intímnych partiách vytetovať nacistický symbol. Teraz, po pätnástich rokoch, zmenila názor a rozhodla sa pre jeho odstránenie. Vraj ako mladá nevedela, čo znamená.


Jill mala len štrnásť rokov, keď si dala spraviť svoje prvé tetovanie. O dva či tri roky neskôr v jej rozkroku pribudlo ďalšie - orol kráľovský. Netušila však, že šlo o verziu, ktorú používali nacisti ako svoj symbol v období Tretej ríše. Hardenerová, ktorá má na Instagrame takmer dva milióny sledovateľov, podľa svojich slov o tom dlhé roky vôbec nevedela. "Keď som mala 16 alebo 17 rokov, videla som podobné tetovanie na bruchu môjho kamaráta. Veľmi sa mi páčil ten motív, o jeho význame som ale netušila," povedala v rozhovore pre denník Bild. 

FOTO Nemka (31) má
Zdroj: Facebook/Jill Hardener

Keď sa Hardenerová v roku 2015 zaregistrovala na Instagrame, okamžite sa na jej hlavu za nevhodné tetovanie zniesla spŕška kritiky od užívateľov. Z toho istého dôvodu bolo pre ňu ako modelku ťažké zohnať nejakú prácu. Žiadne agentúry ju nechceli zamestnať a nepozývali ju na žiadne akcie. Spočiatku si tetovanie zakrývala, no nedávno sa rozhodla, že bude najlepšie, keď sa ho zbaví nadobro. Chce tak dať ľuďom najavo, že nie je žiadnou prívrženkyňou nacizmu ani extrémizmu. "Nie som žiadna nacistka a ani som ňou nikdy nebola!" vyhlásila razantne. 

FOTO Nemka (31) má
Zdroj: Facebook/Jill Hardener

FOTO Nemka (31) má
Zdroj: Facebook/Jill Hardener

Odstránenie kontroverznej kerky najprv skúsila pomocou laseru, no tento zákrok dopadol neúspešne. Čoskoro preto podstúpi operáciu, počas ktorej jej chirurg tetovanie jednoducho z kože vyreže. Okrem spomínaného orla má Jill na svojom tele množstvo ďalších tetovaní vrátane lebky na zadku či ženy s rohami na chrbte. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články