°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Sexškandál v Rusku: Školáčka (13) mala otehotnieť s 10-ročným chlapcom!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
21.01.2020 12:22

ŽELEZNOGORSK - Šokujúci prípad trinásťročnej školáčky, ktorá otehotnela s desaťročným chlapcom, otriasa celým Ruskom. Incident už vyšetruje polícia v hlavnom meste Krasnojarského kraja v Sibírskej oblasti. Pediater však varuje pred včasným a unáhleným záverom, pretože otcovstvo zatiaľ nepotvrdili žiadne testy.


Polícia v Krasnojarsku sa momentálne zaoberá šokujúcim prípadom. Miestna školáčka má čakať dieťa s desaťročným chlapcom. Obidvaja sa vraj poznajú od útleho detstva, ale navštevovali odlišné školy.

Policajtov na prípad upozornili 13. januára lekári z Federálneho zdravotníckeho úradu mesta Železnogorsk. "Vyšetrovací výbor Ruskej federácie pre Krasnojarský kraj a Khakassijskú republiku začal vyšetrovanie, ktoré ešte nie je ukončené," uviedli vyšetrovatelia. 

Krasnojarsk
Sexškandál v Rusku: Školáčka
Zdroj: Getty Images

Budúca matka si podľa posledných informácií chce bábätko nechať a podporuje ju v tom aj jej rodina. O budúcom oteckovi sa toho zatiaľ nevie veľa, ale na svojom profile na sociálnej sieti mal vraj uvedené, že je "ženatý". 

VIDEO Bratranec a sesternica sa do seba zamilovali: Teraz čakajú dieťa, ale môžu na to doplatiť

K prípadu sa vyjadril aj pediater Nikolaj Skorobogatov, ktorý však spochybňuje, že by mohol byť desaťročný chlapec otcom. "Teoreticky to možné je. O tomto konkrétnom prípade neviem veľa, ale v obvinení chlapca som zdržanlivý. Nevylučujem preto možnosť, že tehotenstvo dievčaťa môže mať na svedomí niekto úplne iný. Preto je potrebné vyčkať na výsledky testov, ktoré sa určite uskutočnia," uviedol.


Galéria

Ilustračné foto Krasnojarsk

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články