°C

Piatok, 22. január 2021. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Policajt zbalil očitú svedkyňu, potom spáchal totálnu nemravnosť na WC

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
13.12.2019 12:12

CARDIFF - Policajt z južného Walesu sa priznal k tomu, že sa na záchode nahrával pri vykonávaní sexuálneho aktu a video následne poslal jednej žene, s ktorou udržiaval aj fyzický pomer. Chvíľkové vzrušenie ho stálo veľa - prácu aj zákonitú polovičku.


Tridsaťsedemročný Christopher Leach dostal vyhadzov, pretože bol obvinený z udržiavania nevhodného sexuálneho vzťahu s tridsaťpäťročnou ženou, s ktorou sa stretol počas výkonu práce.

Teraz už bývalý policajt, ktorý bol v službe päť rokov, sa priznal k tomu, že na toaletách na policajnej stanici sa najmenej dvakrát natočil pri sebaukájaní. Vraj mu to robilo dobre. Videá následne poslal dotyčnej žene, s ktorou sa niekoľkokrát aj vyspal. Správy s erotickou tematikou si posielali vtedy, keď sa nemohli stretnúť osobne. 

Ilustračné foto
Policajt zbalil očitú svedkyňu,
Zdroj: Getty Images

Vyšetrovatelia uviedli, že žena "bola zraniteľná na zneužitie zo strany moci". Podľa Jonathana Waltersa z Polície Južného Walesu žena bola očitou svedkyňou v kriminálnom prípade, ktorý Leach vyšetroval. Pri vypočúvaní uviedol, že sa s ňou chcel kamarátiť, "pretože mali údajne toho veľa spoločného". Z kamarátstva ale prešli veľmi rýchlo do intímnej roviny. V dôsledku toho stratil nielen prácu, ale aj svoju manželku, ktorá po prevalení škandálu požiadala o rozvod. 


Galéria

Ilustračné foto Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články