Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

VIDEO Vodičovi do dodávky vnikli dva medvede: Pozrite sa, čo tam stvárali 20 minút

Zdroj: Youtube/Storyful Rights Management
11.10.2019 07:57

GATLINBURG - Ku kurióznej situácii došlo v horskom meste Gatlinburg v štáte Tennessee, kde dodávku zamestnanca bezpečnostnej služby nečakane obsadili dvaja chlpatí pasažieri. Našťastie nedošlo k žiadnej kolízii medzi človekom a šelmou, pretože dve roztomilé medvedie mláďatá nesprevádzala ich matka.


Jeff Stokely je zamestnancom bezpečnostnej firmy a minulý piatok navštívil zákazníka v meste Gatlinburg. Pred jeho domom v lokalite obohnanej lesným porastom zaparkoval svoju dodávku a šiel za pracovnými povinnosťami. Nečakane ho však vyrušil zvuk klaksónu šíriaci sa z jeho auta, a tak sa k nemu okamžite rozbehol. Pri pohľade cez okno kabíny sa mu vzápätí naskytol úžasný pohľad na dve medvedie mláďatká, ktoré sa bezradne pohybovali po interiéri dodávky a chceli sa z nej dostať von. 

VIDEO Vodičovi do dodávky
Zdroj: Youtube/Storyful Rights Management

Šokujúce VIDEO z policajnej stanice v Smokovci: Prišiel medveď! Neuveriteľné, koľko sa ich tam túla

"Vbehli dovnútra cez šoférove dvere a nechtiac sa zamkli vo vnútri. Zúfalo poskakovali po sedačkách, vyskakovali na okno a sem-tam aj zatrúbili," hovorí Jeff. Uväznené medvieďatá nakoniec vyliezli cez zadné dvere, ktoré im vodič otvoril a rozbehli sa do lesa. Viacerí sa zhodujú v tom, že bolo obrovské šťastie, že sa všetko odohralo bez prítomnosti matky mláďat. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/Storyful Rights Management

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články