Tehotná matka jedinou FOTO pobúrila svojich fanúšikov: Sexujem s manželom, keď spraví TOTO | Topky.sk

Utorok, 25. jún 2019. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Tehotná matka jedinou FOTO pobúrila svojich fanúšikov: Sexujem s manželom, keď spraví TOTO

Zdroj: Instagram/bri.dietz
11.06.2019 12:24

SAN DIEGO - Tehotná mamička dvoch detí, ktorá patrí k pravidelným prispievateľom Instagramu, poriadne naštvala užívateľov posledným statusom svojho manžela. Ten sa totiž otvorene a s radosťou priznal k tomu, že za pomoc v domácnosti býva odmenený sexom a u nich doma preto všetko funguje tak, ako má.


Bri Dietzová má na Instagrame množstvo fanúšikov vďaka svojim názorom, ktoré zdieľa so svetom. A hoci doteraz mali jej príspevky najmä povzbudivé  komentáre, posledný z nich spustil lavínu nevôle. Jej manžel sa totiž priznal k tomu, že doma rád pomáha, pretože jeho úsilie je vždy odmenené sexom. Pohodový názor muža na takýto podivný spôsob fungovania domácnosti, ktorý razí model z 50 rokov minulého storočia, mnohí poriadne skritizovali. 

Tehotná matka jedinou FOTO
Zdroj: Instagram/bri.dietz

"Čo to učíte naše manželky? Toto je správne?" pýtajú sa pohoršení užívatelia. Mnohí dokonca hodnotia príspevok ako sexistický a diskriminačný. "Keď je už rovnosť pohlaví, tak nech je aj v domácich prácach. To, že práca mužov v domácnosti má byť odmenená sexom, je prežitok. Takto to bolo kedysi a nedopadlo to dobre," podotkli viacerí.

Tehotná matka jedinou FOTO
Zdroj: Instagram/bri.dietz

Zdá sa, že s názorom Dietzovcov sa stotožňujú iba ich skalné fanúšičky, ktoré priznali, že aj u nich doma to funguje podobne. "Je to v poriadku, že ľudia takto reagujú, vôbec ma to nehnevá. Viem, že naše názory nie sú pre každého, ale ja ich budem zdieľať aj naďalej," uviedla spokojná Američanka. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články