°C

Streda, 2. december 2020. Meniny má Bibiana, zajtra Oldrich.

Sexi párik očakával množstvo lajkov na Instagrame: Za obnažené FOTO schytal poriadnu kritiku

Jay a Valentina
Jay a Valentina
Zdroj: Instagram/Jay Alvarrez
31.05.2019 15:15

IBIZA - Havajský model Jay Alvarrez rozhneval svojich 6,4 miliónov fanúšikov na Instagrame fotografiou svojej priateľky, ktorá je podľa nich „degradujúca“. Jay sa totiž spoločne s priateľkou Valentinou vyfotografoval nahý. Nie je známe, prečo to urobil.


Prieskum odhalil šokujúcu pravdu: Mladí prestávajú sexovať! Toto sú dôvody

Model Jay Alvarrez zverejnil na Instagrame fotografiu seba a svojej priateľky, tiež modelky Valentiny Fradegradaovej. Stoja pritom pred zrkadlom, pričom Valentina je úplne nahá a rukami si nie príliš efektívne zakrýva prsia. Jay ju drží okolo pásu, aby zakryl priateľkin rozkrok.

Netrvalo dlho a na fotografiu začali reagovať Jayovi fanúšikovia. „Úprimne, je to nechutné a je mi ľúto toho dievčaťa,“ odkazuje jeden z nich. „Je smutné, že túto ženu predstavuješ ako objekt. Ešte smutnejšie je, že sama nepozná vlastnú hodnotu,“ podotkol fanúšik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Valentina seriously harms your mental health. @fashionnova

Príspevok, ktorý zdieľa V A L E N T I N A (@valentinafradegrada),

Ďalší tvrdia, že takúto fotografiu Jay nemal vôbec zverejňovať. „Ako môžeš ukazovať svoju priateľku svetu takýmto spôsobom?“ znie komentár k snímke. Iní Jaya vyzvali, aby si uvedomil svoju rolu influencera. Zdá sa však, že samotná Valentina sa podobným fotografiám nebráni. Jej instagramový profil je plný nahých a polonahých fotografií.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa V A L E N T I N A (@valentinafradegrada),


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články