FOTO Dôchodca (74) randí s mladučkou kráskou (21): V televíznej šou mali spolu sex | Topky.sk

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

FOTO Dôchodca (74) randí s mladučkou kráskou (21): V televíznej šou mali spolu sex

Zdroj: profimedia.sk
16.05.2019 08:42

BELEHRAD - Sedemdesiatštyriročný Srb Milojko "Mikan" Božič sľúbil, že sa v rámci reality šou na štýl Big Brother vyspí so svojou dvadsaťjedenročnou priateľkou. Pár čakal neuveriteľných šesť týždňov, aby to mohol zrealizovať. Dnes dôchodca opisuje sex v televízii ako "veľmi dobrú skúsenosť.


Mikan spoločne so svojou mladučkou priateľkou Milijanou Bogdanovičovou momentálne hviezdia v srbskej reality šou. Na začiatku sľúbili divákom, že sa počas nej spolu vyspia. Nestalo sa tak celých šesť týždňov. Namiesto toho sa niekoľkokrát pohádali a evidentné boli aj časté rozpory vo vzťahu. Senior totiž nedávno pristihol svoju milovanú, ako v "tajnej miestnosti" sedí na kolenách 35-ročného ženatého politika Aleksandara Požgaja, ktorý je tiež účastníkom šou.

FOTO Dôchodca (74) randí
Zdroj: Facebook/Milojko Bozic

Nakoniec sa ale dvojica udobrila a na znak toho mala spolu sex. Údajne to urobili vtedy, keď celý štáb spoločne s účinkujúcimi spali. "Bol to veľmi dobrý sex," prezradil Bozic. Aleksandar, obvinený z častého flirtovania s mladou Milijanou, vyhlásil, že je to tá najnechutnejšia vec, akú kedy videl. 

FOTO Dôchodca (74) randí
Zdroj: profimedia.sk

Milojko a Miljana rozvírili mediálne vody pred pár mesiacmi, keď sa objavila informácia o tom, že spolu tvoria pár. Mnohí ľudia považujú ich vzťah za chorý, pretože je medzi nimi viac ako päťdesiatročný rozdiel. Božič má z prvého manželstva tri deti vo veku 40, 35 a 30 rokov a dokonca aj tri vnúčatá vo veku 13 a 11 rokov. Dvojica sa plánuje v septembri vziať. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Youtube/Parovi TV HAPPY

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články