Pri západe slnka sa na oblohe zjavil jedinečný úkaz na FOTO: Požehnanie od Božieho syna? | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Pri západe slnka sa na oblohe zjavil jedinečný úkaz na FOTO: Požehnanie od Božieho syna?

Zdroj: profimedia.sk
07.03.2019 07:56

AGROPOLI - Taliansky umelec zverejnil nádhernú fotografiu oblakov, ktoré spoločne so slnečnými lúčmi pripomínajú slávnu sochu Ježiša Krista v brazílskom Rio de Janeiro. Postava Ježiša na oblohe vyzerá priam božsky, podľa viacerých ľudí úkaz evokuje požehnanie od Božieho syna.


Alfredo Lo Brutto vyfotografoval nádherný úkaz na oblohe pri západe slnka. Spoza oblakov sa práve v tom čase predierali slnečné lúče, vďaka čomu sa nad morom v Taliansku objavila žiariaca postava Ježiša Krista. Tá nápadne pripomína jeho sochu v Rio de Janeiro. "Svoje fotky na sociálnych sieťach nezverejňujem často. Ale keď som vyfotil niečo takéto, okamžite som cítil, že sa s tým chcem podeliť s ostatnými ľuďmi. Je to prekrásne," uviedol Lo Brutto, ktorý pracuje ako šéfkuchár. 

Pri západe slnka sa
Zdroj: profimedia.sk

Jedinečný úkaz sa mu podarilo zachytiť minulý týždeň nad mestečkom Agropoli, v ktorom žije. Fotku nazval "Svetelný Ježiš na mori v Agropoli".

Pri západe slnka sa
Zdroj: profimedia.sk

Nie je to prvýkrát, kedy niekto zaznamenal podobu Ježiša Krista na oblohe. V apríli 2017, Kolumbijčania, ktorých mesto zničil zosuv pôdy a zabil sedemnásť ľudí, videli Ježiša v slnečnom svetle v Manizales.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články