Na vodiča (33) BMW sa vyrútil zo zákruty kamión: VIDEO Muža zachránili iba rýchle reflexy | Topky.sk

Streda, 21. august 2019. Meniny má Jana, zajtra Tichomír.

Na vodiča (33) BMW sa vyrútil zo zákruty kamión: VIDEO Muža zachránili iba rýchle reflexy

Zdroj: YouTube
24.10.2018 14:04

LONDÝN - Vodiča BMW (33) prinútil kamión úplne zísť z cesty v anglickom Salisbury. Kamión sa vyrútil z protismeru a vodič BMW sa nemal kam uhnúť. Verdikt o vine je doposiaľ neznámy. Dramatický moment je zachytený na videu.


VIDEO absurdnej jazdy vodiča nákladiaku: Najprv veľké ohrozenie a potom... Ty sprostý ťulpas!

Na vodiča čierneho BMW4 čakalo za zákrutou skutočne nepríjemné prekvapenie. Priamo naňho sa valil obrovský kamión v protismere. V poslednej chvíli sa uhol ďaleko za krajnicu, aby zabránil čelnej zrážke.

Vodič BMW následne v tesnom priestore pomaly prešiel okolo kamióna, pričom takmer nabúral do vozidla, ktoré sa tiež chystalo obehnúť kamión. Mal nakoniec veľké šťastie, že sám nikoho nezrazil.

Na vodiča (33) BMW
Zdroj: YouTube

Škody na čiernom BMW v hodnote 72-tisíc libier (cca 81 500 eur) boli vyčíslené na 10-tisíc libier (cca 11 300 eur). Auto bolo kompletne doškriabané. Autorom videa z incidentu je vodič BMW. Zábery z kamery v aute dosvedčujú vinu zahraničného vodiča kamiónu, ktorý vošiel do protismeru, incident sa však stále prešetruje.

Na vodiča (33) BMW
Zdroj: YouTube

Po preskúmaní záberov sa polícia vodiča BMW opýtala, či neabsolvoval nejaké špeciálne kurzy, pretože reagoval neobyčajne rýchlo. „Svedkovia tvrdia, že kamión chcel predbehnúť cyklistu, ale z neznámeho dôvodu sa nevrátil do svojho pruhu,“ cituje vodiča BMW portál thesun.co.uk.

Na vodiča (33) BMW
Zdroj: YouTube

Pri incidente sa nikto nezranil. Vodič ďalej vraví, že od policajtov očakával použitie Google prekladača, aby sa s cudzincom v kamióne dohovorili. Namiesto toho si len odfotografovali jeho papiere a išli preč. Polícia konanie odôvodnila tým, že nikto nebol zranený.

„Ukázalo sa, že vozidlo BMW je iba poškodené, nie zdemolované a nákladné vozidlo je v poriadku,“ dodala polícia. V súčasnosti sa prípad prešetruje a zatiaľ nepadol konečný verdikt, ktorý z dvoch vodičov je skutočne vinný.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: YouTube/Daily Mail

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články