Záhada na detskom ihrisku: VIDEO paranormálnej hojdačky, pri ktorom vás zožerú pochybnosti | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Záhada na detskom ihrisku: VIDEO paranormálnej hojdačky, pri ktorom vás zožerú pochybnosti

Zdroj: Youtube/Technical Kushal
03.07.2018 09:05

NAÍ DILLÍ - Hojdačka na detskom ihrisku v indickej metropole Naí Dillí sa stala predmetom vášnivej diskusie. Počas slnečného dňa sa totiž sama od seba rozhojdala. Zvláštny jav je zachytený na videu. Mnohí sa domnievajú, že išlo o nadprirodzené sily.


Hojdačka na ihrisku Khyala B Block Park spôsobila veľký rozruch. Začala sa samovoľne hojdať, pričom druhá hojdačka vzdialená len o kúsok ďalej zostala v úplnom pokoji. Celé to zachytáva viac ako minútové video, ktoré prinieslo množstvo špekulácií. Podľa videozáznamu je očividné, že nefúkal nijaký vietor, preto si mnohí ľudia myslia, že na hojdačke sedel duch. "Myslel som, že sa niekto rozhojdal a potom odišiel, ale keď hojdačka zastala a znova sa rozhojdala, dostal som zimomriavky," okomentoval zábery jeden z užívateľov. 

Záhada na detskom ihrisku:
Zdroj: Youtube/Technical Kushal

Odporcovia paranormálnych javov si však myslia, že k hojdačke niekto pripevnil rybárske lanká a jednoducho si z ľudí vystrelil. "Nie je to vôbec strašidelné. Môže to byť obyčajný vietor alebo niekto, kto hojdačku rozpohyboval pomocou nylónových laniek," znejú komentáre tých, ktorí jav na videu za paranormálny absolútne nepovažujú.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/Technical Kushal

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články