VIDEO Študentka (20) predala svoje panenstvo hollywoodskemu hercovi: Dôvod, prečo tak urobila | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

VIDEO Študentka (20) predala svoje panenstvo hollywoodskemu hercovi: Dôvod, prečo tak urobila

Jasmin predala svoju česť
Jasmin predala svoju česť
Zdroj: profimedia.sk
30.03.2018 17:27

LONDÝN - Okolo britskej študentky je momentálne obrovský rozruch. Tvrdí totiž, že svoje panenstvo, ktoré ponúkla do aukcie, nedávno veľmi výhodne predala. Hovorí, že dražba prebehla prekvapujúco hladko a ona sama je šokovaná zo sumy, ktorú týmto obchodom získa, a pritom si ešte aj užije s hollywoodskou hviezdou.


Dvadsaťšesťročná Jasmin sa pred časom rozhodla prísť o svoje panenstvo veľmi vypočítavým spôsobom. Ponúkla ho na predaj cez nemeckú agentúru Cinderella Escorts a dostala viacero ponúk, ktoré prišli napríklad aj od hráča Manchesteru United či nemeckého podnikateľa. Nakoniec však vyhrala tá od známeho hollywoodskeho herca, ktorý bol ochotný zaplatiť v prepočte 1,2 milióna eur.

Tínedžerka (17) chcela vymeniť panenstvo za nový iPhone: VIDEO príučky, na ktorú nikdy nezabudne

Jasmin sa s najhorúcejšími kandidátmi dokonca osobne stretla v Londýne, kde žije. Práve osobné stretnutia jej pomohli rozhodnúť sa, s kým prežije svoju prvú sexuálnu skúsenosť. "Nevidím na tom nič zlé, rodičia ma vo všetkom podporujú. A je to lepšie, ako sa s niekým vyspať a potom sa rozísť. Takto som aspoň vyriešila svoje finančné problémy," vysvetľuje svojrázna mladá žena. 

VIDEO Študentka (20) predala
Zdroj: Youtube/News Confused

Pre herca sa vraj rozhodla kvôli tomu, že je veľmi šarmantný. Futbalista bol síce veľmi milý a zábavný, ale nepreskočila povestná iskra. A nemecký podnikateľ bol džentlmen, ale zdal sa jej pristarý, takže nakoniec svoj obchod uzatvorila s fešákom z Hollywoodu. Celá "transakcia" by mala prebehnúť už v apríli v Nemecku, kde je táto činnosť legálna. "Nikdy som si nemyslela, že aukcia bude taká úspešná. 26 rokov som čakala na to, že príde ten pravý. A neprišiel. A takto aspoň na svojom panenstve zarobím," dodala Jasmin. Zarobené peniaze plánuje použiť na cestovanie po celom svete a rozbehnutie vlastného biznisu.


Galéria

Jasmin predala svoju česť

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
FOTO: Youtube/News Confused, profimedia.sk
VIDEO: Youtube/News Confused

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články