VIDEO Hostinská vraj nakrútila ducha dievčaťa, ktoré pred krčmou zrazilo auto: Čakáš na mňa? | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

VIDEO Hostinská vraj nakrútila ducha dievčaťa, ktoré pred krčmou zrazilo auto: Čakáš na mňa?

Záhadné šmuhy v krčme
Záhadné šmuhy v krčme
Zdroj: facebook/Bodalla Arms Hotel
06.11.2017 09:12

BODALLA - Na internete sa objavilo video, v ktorom na ženu rozpráva duch dievčatka, ktoré pred pätnástimi rokmi zomrelo. To však nie je jediná záhada, ktorú hostinská vo svojom podniku nachádzajúcom sa v austrálskom štáte Nový Južný Wales zažila.


Štyridsaťdeväťročná hostinská nakrútila strašidelnú scénu, kde na ňu údajne hovoril duch dievčaťa. V záberoch počuť blížiace sa kroky, potom mladé dievča zavolá: "Čakáte na mňa?" a následne zavŕzgajú dvere. Hlas bol veľmi jemný a vysoko položený. Okrem neho počula aj smiech nejakého chlapa, ktorý sa ozýval z každej strany. 

VIDEO Hostinská vraj nakrútila
Zdroj: facebook/Bodalla Arms Hotel

Majiteľka hotela Bodalla Arms Michelle Coricová si myslí, že ide o ducha päťročného dievčatka, ktoré pred pätnástimi rokmi zrazilo pred jej krčmou auto, keď naháňalo po ceste svoju korytnačku. V okolí sa už dlhší čas dejú podivné paranormálne javy a austrálska podnikateľka si je istá, že konečne prišla na kĺb tomu, kto ich spôsobuje. 

Najzáhadnejšia nehoda v histórii: VIDEO zrážky áut na križovatke, ale.... odkiaľ sa tam vzal?!

Trojnásobná mamička žijúca nad hotelom, ktorý zdedila, tvrdí: "Bola som tam iba ja a ochranka, keď sa to stalo. Čakali sme tam, keď sme náhle pocítili drastický pokles teploty. Cítila som, že niekto tam je s nami. V bare sme boli každú noc, takže sme sa potešili, že sa tie dlhé čakania po nociach vyplatili. Možno, keď sa ma spýtala "čakáš na mňa?", chcela reagovať na to, že som kvôli nej ostávala po nociach v bare."

VIDEO Hostinská vraj nakrútila
Zdroj: facebook/Bodalla Arms Hotel

Hotel Bodalla Arms sa nachádza 200 kilometrov od hlavného mesta Canberra a bol postavený ešte v roku 1875, Michelle a jej manžel Nick ho kúpili v roku 2014. Po tom, ako na internete zverejnila zábery údajného ducha, ju kontaktovali rodinní príslušníci mŕtveho dievčaťa, o ktorom sa domnieva, že ju prenasleduje.

Coricová je presvedčená, že miesto môže byť obývané ďalšími duchmi. Ako dôkaz pripojila množstvo fotografií tajuplných kruhov spolu s podivnými šedými šmuhami. Žena vyhľadala jasnovidca, ktorý jej pomáhal zistiť niečo o minulosti hotela. Aj napriek svojim objavom sa vraj Michelle duchov nebojí. Dokonca dovolila svojim deťom - dvojičkám Jasmine a Jaxsonovi (2) a Baileigh (12), aby sa s nimi zahrali. 


Galéria

Záhadné šmuhy v krčme

Nástroje k článkuZDROJ: rad
FOTO: Facebook/Bodalla Arms Hotel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články