VIDEO Muž si išiel zaplávať do mora: Zrazu pocítil strašnú bolesť, skončil celý od krvi! | Topky.sk

Štvrtok, 19. júl 2018. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

VIDEO Muž si išiel zaplávať do mora: Zrazu pocítil strašnú bolesť, skončil celý od krvi!

Erwin bol po incidente celý od krvi
Erwin bol po incidente celý od krvi, Zdroj: YouTube
29.09.2017 08:42

FLORIDA - Ervin Maccarty z Floridy určite nezabudne na posledný výlet na mori. Pri plávaní okolo lode sa mu totiž do brucha zahryzol žralok. Mužovi sa podarilo doplávať na palubu, no bola to celkom dráma, kým zo seba s pomocou priateľov a manželky striasol nepríjemného predátora.


Boj plný bolesti s malým žralokom má za sebou Ervin Maccarty, ktorý si aj s priateľmi vyrazil na výlet loďou. Keď si išiel zaplávať okolo člna, určite si ani len nepomyslel, že na palubu prinesie nepozvaného a hlavne nebezpečného hosťa.

VIDEO Muž si išiel
Zdroj: YouTube

VIDEO Muž si išiel
Zdroj: YouTube

"Zrazu som ucítil strašnú bolesť. Malý žralok sa mi zahryzol do brucha tesne nad plavkami. V bolestiach sa mi podarilo vyliezť na loď," opisuje Američan dramatické chvíle. Mohol plávať iba s jednou rukou, lebou s druhou pridržiaval morského predátora. Vraj sa strašne trepal a keby ho nedržal, Ervinovo zranenie by bolo vážnejšie a hlbšie.

VIDEO Muž si išiel
Zdroj: YouTube

VIDEO Muž si išiel
Zdroj: YouTube

Jeho priatelia a manželka začali na lodi okamžite konať. Najskôr museli žraloka zarezať, aby čo najrýchlejšie vykrvácal. Až potom povolilo jeho silné zahryznutie a Maccarty sa ho konečne zbavil. Na záberoch je vidieť ranu po nepríjemnom votrelcovi v ľavej spodnej časti brucha. 


Galéria

Erwin bol po incidente

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: Youtube, archív
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články