Utorok, 6. jún 2023. Meniny má Norbert, zajtra Róbert.

Polemici na klinike ENVY v Košiciach

Členovia skupiny Polemic si čas strávený na Klinike ENVY naozaj užili.Galéria fotiek (7)
Členovia skupiny Polemic si čas strávený na Klinike ENVY naozaj užili.

Braňo ,,Bejzo“ Bajza, Michal Novácky a Peter Šandor zo skupiny Polemic navštívili medzi dvomi vystúpeniami na východe Slovenska Kliniku estetickej medicíny ENVY. Napriek tomu, že ani jeden z členov podľa vlastných slov netrpí žiadnym závažným nedostatkom svojho zovňajšku, radi prijali pozvanie a možnosť vyskúšať si niektoré zákroky.


Najodvážnejší sa ukázal Bejzo, ktorý podstúpil fotorejuvenizáciu pleti. ,,Auuu“,  bola síce prvá reakcia na kontakt s pokožkou, ale ďalej si ošetrenie už len pochvaľoval a absolvoval ho za nadšeného povzbudzovania spoluhráčov z kapely. Tí sľúbili, že pri najbližšej návšteve príjemnej kliniky vyskúšajú podobné omladzovacie procedúry.. .  Bejzo sa tak pripojil k  celebritným  klientom, ktorí si nenechajú ujsť návštevu známej košickej Kliniky ENVY.

Pozrite si nasledujúce vtipné video:

MUDr. Zuzana Kožuchová, primárka oddelenia dermatológie Kliniky ENVY nám o zákroku povedala: ,, Fotorejuvenizácia CPL predstavuje komplexný spôsob odstránenia škvŕn, rozšírených cievok, fľakov po akné a zjednotenia farebného tónu pokožky na tvári, dekolte alebo iných častiach tela za pomoci vysoko účinného intenzívneho pulzného svetla. Jedná sa o omladenie pokožky neinvazívnou terapeutickou metódou, ktorá pracuje na báze intenzívneho pulzného svetla  a využíva princíp selektívnej fototermolýzy t.j. zničenia vybraných buniek teplom. Svetlom sa cielene prehrievajú len farebné zmeny pokožky, t.j. cievky, pigmentové fľaky a kozmetické alebo kožné chyby, ktoré sa následne odstránia. Hlbšie vrásky sa po opakovanom zákroku zredukujú asi na polovicu, pigmentové škvrny sa vybielia, stiahnu sa rozšírené póry a zjemnia sa jazvy, pleť sa rozžiari, farebne zjednotí a vypne.“

 Zákrok sa vykonáva prístrojom  Xlase CPL, ktorý sa nazýva aj intenzívnym pulzným svetlom najnovšej generácie. Je šetrný voči pokožke, nepoškodzuje okolité tkanivá a nepáli kožu vďaka modernému systému kryo-ochladzovania.

O klinike ENVY

ENVY Klinika estetickej medicíny je najväčšia klinika poskytujúca služby v oblasti zdravia a krásy na Slovensku. Centrála kliniky sa nachádza v Košiciach a jej ambulancie nájdete aj v mestách Bratislava, Prešov a Poprad. Už vyše 8 rokov patrí medzi vyhľadávané kliniky a jej služby ocenili mnohé známe slovenské a české osobnosti. V ponuke služieb kliniky nájdete ošetrenia a zákroky z oblasti: plastickej chirurgie, liposukcie, estetickej dermatológie, laserovej medicíny, lekárskej kozmetiky, interného oddelenia, oddelenia optimálnej výživy a regulácie hmotnosti a najnovšie aj ambulanciu trichológie a transplantácie vlasov.  Moderné prístrojové vybavenie, tím skúsených profesionálov a individuálny prístup sú samozrejmou súčasťou tohto zdravotníckeho zariadenia.

www.envyklinika.skwww.vedakrasy.skrecepcia@envyclinic.sk,

kontakt: 0911 671 666

- reklamná správa -

Polemici na klinike ENVY v Košiciach


Najčítanejšie články