°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Matka rodila v nemocnici dieťa: Pestúnka (25) mala sex s jej 10-ročným synom!

Marybeth Rataicová
Marybeth Rataicová
Zdroj: Foto: polícia
23.11.2014 08:50

NEW HAVEN - Škandalózny prípad sa prevalil v americkom Connecticute. Opatrovateľka mala sex s len desaťročným chlapcom, ktorého strážila. Jeho matka bola v tom čase v pôrodnici s ďalším dieťatkom. Opatrovateľka však tvrdí, že k sexu ju nútil chlapec.


Marybeth Rataicovú (25) obvinili z toho, že mala sex s maloletým. Mama 10-ročného chlapca ju poprosila, aby jej postrážila syna v čase, keď bude v pôrodnici.

Pokiaľ žena privádzala na svet svoje ďalšie dieťatko, Marybeth sexuálne zneužívala maloletého chlapca. Ako informuje denník Daily Mail, pestúnka sa niekedy vkradla do izby ku spiacemu chlapcovi, kde boli aj jeho bratia, a ukájala svoje sexuálne túžby. 

Po príchode z pôrodnice domov si matka všimla na krku svojho syna modrinu. Na otázku, čo to má znamenať, povedal, že mal sex s pestúnkou. Pripustil, že situácia sa zapakovala trikrát. Matka okamžite informovala políciu. Marybeth však odmieta svoju vinu, tvrdí, že ju 10-ročný chlapec obťažoval. Polícii nič nenahlásila, pretože sa za celý incident hanbila.   


Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články