Streda, 31. máj 2023. Meniny má Petrana, Petronela, Nela, zajtra Žaneta.

Celovečerná show ARGOLLA 5. ELEMENT má Talent!

Akrobatka na hranici mágii a nebezpečenstvaGaléria fotiek (9)
Akrobatka na hranici mágii a nebezpečenstva
Zdroj: ARGOLLA 5. ELEMENT

Bratislava, 5. December - Súčasťou predstavenia Argolla 5. Element v Bratislave bude aj finalistka tohtoročnej súťaže „Mam Talent“ (poľská verzia súťaže Česko-Slovensko má talent) Ania Filipowska. V tohtoročnej súťaži skončila na treťom mieste, vo finále porotu ohúrila svojim akrobatickým číslom v priesvitnom bazéne a výškovou akrobaciou.


ARGOLLE sa túto špičkovú akrobatku podarilo získať na svoje vystúpenie ARGOLLA 5.ELEMENT.  Ania sa stihla zúčastniť úspešného turné v Južnej Korey, kde slovenskí tvorcovia prezentovali svoje dielo pred 60 000 divákmi na Svetovom Festivale Cirkusových Umení s obrovským úspechom. Organizátor súťaže bol nadšení slovenskými umelcami, o čom svedčí aj ponuka na spoluprácu.

V predstavení ARGOLLA 5.ELEMENT Ania stvárňuje dva elementy - Vodu a Oheň. Ako vodná víla sa predstaví s rovnakým akrobatickým číslom, ktoré ju dostalo až do finále poľského talentu – akrobaciou vo vodnom bazéne. V ďalšej časti vystúpenia, ktoré predstavuje oheň, sa predstaví náročným akrobatickým aktom Handbalancing, ktorý zvláda na celom svete iba zopár ženských artistiek.

Ania Filipowska sa v Bratislave predstaví ako súčasť 30 členného teamu akrobatov, tanečníkov a hercov predstavenia ARGOLLA 5. ELEMENT. Unikátne zoskupenie Argolla,  ktoré vzniklo na Slovensku, úspešne reprezentuje našu krajinu vo svete už 7 rokov a teraz sa po prvý krát predstaví domácemu publiku s celovečernou show 18-19. Januára 2013 v Aegon Aréne v Bratislave.

Lístky na www.predpredaj.sk od 25-40,-Eur.

-reklamná správa-

Celovečerná show ARGOLLA 5. ELEMENT má Talent!


Najčítanejšie články