Utorok, 18. január 2022. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Dievčatko (6) sa hralo v mori: VIDEO Zrazu sa obzrelo a to, čo zbadalo, ho úplne vystrašilo!

Galéria fotiek (2)
Zdroj: YouTube/Good Morning America

HONOLULU - Anela Rezentesová s matkou Sheri navštívili minulú nedeľu vyhľadávanú Kamala pláž na Hawaii. Pokým sa dievčatko hralo a kúpalo v plytkej vode pár metrov od brehu, jej matka si ho natáčala na mobilný telefón. Zrazu len videla, ako jej dcérka vybehla s hysterickým krikom z vody.


VIDEO Študentka na Bali chytila do dlane krásneho tvora: Netušila, že sa zahráva s krutou smrťou!

„Videla som žraloka. Nevšimla som si, že je za mojím chrbtom... Skutočne som sa bála," opísalo dôvod svojej vyplašenej reakcie dievčatko. Našťastie sa mu podarilo vyjsť z vody bez ujmy na zdraví. Jeho matka v relácii Good Morning America (GMA) uviedla, že si neuvedomovala, čo sa stalo. Iba všetko pustila a pribehla k svojej dcérke. Žraloka si vôbec nevšimla.

Dievčatko (6) sa hralo
Galéria fotiek (2)
Zdroj: YouTube/Good Morning America

Odborníci sa pre KHON vyjadrili, že išlo pravdepodobne o žraloka čiernohrotého, ktorý sa živí rybami, plávajúcimi v plytkých vodách, najmä vtedy, keď je teplé počasie. Je nepravdepodobné, že by predátorovým cieľom bola Anela. Vo všeobecnosti sú tieto žraloky skôr plaché, ale pri kontakte s ľuďmi, ak sú práve na love, sa môžu správať agresívne.

"Som veľmi rada, že v ten deň odišla so všetkými 10 prstami na dvoch rukách,“ uviedla matka v rozhovore pre GMA."Myslím, že naozaj existujú anjeli, ktorí dozerajú na môjho anjela," dodala.

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/sz/VIDEO: YouTube/Good Morning America Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články