Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

FOTO Opitý Čech (40) havaroval: Potom urobil TOTO a museli privolať zásahovú jednotku!

Zdroj: Polícia ČR
23.02.2021 19:00

PLZEŇ - V pondelok večer havaroval na severnom Plzeňsku opitý štyridsaťročný muž. Policajti ho našli v priekope. Odmietol dychovú skúšku a tvrdil, že havarované vozidlo neriadil. Potom sa vyhrážal, že sa zastrelí svojou zbraňou, následne odišiel do svojho domu. Polícii sa tak postaral o drámu so zaujímavým rozuzlením.


Čech (53) sa snažil vypiecť s exekútorom: Šokujúca scénka zo zúfalstva, mŕtvy ožil!

Potom, čo muž po havárii odišiel do svojho domu, povolali policajti podľa hovorkyne na miesto ďalšie posily vrátane zásahovej jednotky a vyjednávača, ktorý s mužom nadviazal dvojhodinovú telefonickú komunikáciu.

FOTO Opitý Čech (40)
Zdroj: Polícia ČR

"Potom muž prestal s policajtom komunikovať, a keďže o to viac vzrástla obava o jeho život a zdravie, bolo rozhodnuté o zákroku. Policajti zo zásahovej jednotky okolo 23.00 h. vstúpili do obydlia, kde našli v pivnici spiaceho muža, ktorého zaistili, rovnako tak ako zbraň," uviedla policajná hovorkyňa Pavla Burešová.

FOTO Opitý Čech (40)
Zdroj: Polícia ČR

Podľa nej išlo pravdepodobne o plynovú pištoľ, ktorú preskúmajú znalci. Policajti vykonali dychovú skúšku a v tom čase mužovi namerali 1,77 promile, pri opakovanej skúške 1,88 promile. Muž odmietol odber krvi a potom, čo ho prezrel lekár, ho polícia umiestnila do cely.

FOTO Opitý Čech (40)
Zdroj: Polícia ČR

"Vďaka všetkým policajtom sa podarilo zachrániť život muža, ktorý mohol prípadne okrem seba ohroziť na živote a zdraví i ostatných," uviedla hovorkyňa. Polícia sa prípadom ďalej zaoberá.

FOTO Opitý Čech (40)
Zdroj: Polícia ČR


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz ZDROJ: ČTK

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články