Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

KORONAVÍRUS Mali ísť príkladom: VIDEO usvedčilo policajtov, toto sa im len tak neprepečie!

Policajti si zatancovali aj známu Macarenu.
Policajti si zatancovali aj známu Macarenu.
Zdroj: Twitter/Loopsider
29.01.2021 15:10

PARÍŽ - Úrady vo Francúzsku vyšetrujú prípad, keď skupina policajtov na predmestí Paríža v rozpore s opatreniami proti šíreniu koronavírusu usporiadala na pracovisku večierok na rozlúčku pre jedného z kolegov. Konal sa v čase zákazu nočného vychádzania, strážcovia poriadku nemali rúška a pri tanci nedodržiavali rozostupy.


Tancovanie s KORONAVÍRUSOM: VIDEO Bujará párty v horskom hoteli vyvolala rozruch

Na sociálnych sieťach sa objavilo video z večierka z Aubervilliers, na ktorom ľudia v civile tancujú tanec podľa pesničky Macarena. Dotýkajú sa, robia si selfie, pijú z téglikov. Podľa francúzskeho portálu Loopsider sa párty konala 22. januára.

"Na policajnej stanici v Aubervilliers sa v čase zákazu nočného vychádzania konal rozlúčkový večierok, nebolo dodržané pravidlo bezpečných rozostupov. Vyšetrovanie prípadu pokračuje a účastníkov večierka čaká trest," uviedla na twitteri policajná prefektúra.

Vo Francúzsku platí zákaz nočného vychádzania medzi 18.00 a 06.00 h. Ľudia môžu opustiť domov len ak majú pádne dôvody, ako je cesta z práce. Minister zdravotníctva Olivier Véran vo štvrtok povedal, že toto opatrenie nestačí na zastavenie šírenia nových variantov koronavírusu.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz ZDROJ: ČTK

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články