°C

Pondelok, 25. január 2021. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Influencer popieral KORONAVÍRUS: Nakoniec na neho zomrel! Zanechal po sebe tri deti

Dmitriy Stuzhuk (33) mal tri deti so svojou bývalou manželkou Sofiou Stuzhuk (25).
Dmitriy Stuzhuk (33) mal tri deti so svojou bývalou manželkou Sofiou Stuzhuk (25).
Zdroj: Instagram/sofia_stuzhuk
19.10.2020 20:00

KYJEV - Do času infekcie popieral existenciu koronavírusu. Potom sa infikoval. Jeho stav bol stabilizovaný, stihol napísať trojnásobný otec. Rozhodol sa nechať ošetrovať doma a opustil nemocnicu. So smrteľnými následkami: náhle sa cítil horšie, po niekoľkých hodinách ho priviezli späť na kliniku - a zomrel!


Smutnú správu na Instagrame zverejnila jeho bývalá manželka Sofia Stuzhuk (25): „Dima už nie je medzi nami. Jeho srdce to nevydržalo.“ Vírus viedol k problémom so srdcom, uvádza Mirror.

"Budem ti vďačná po celý život za naše tri úžasné deti," napísala Sofia o deň neskôr v dlhom smútočnom príspevku. „Bože, je také hrozné zistiť, že už nie je medzi nami.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Димы больше нет с нами. Его сердце не выдержало

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Stuzhuk (@sofia_stuzhuk),

Na Instagrame Dmitriy vždy propagoval zdravý životný štýl, ukazoval svoje vytrénované telo. Vyzeralo to, že jeho zdravie bolo vo vynikajúcej forme.

Ale keď bol na dovolenke v Turecku, náhle sa zobudil s opuchnutým hrdlom, ťažko sa mu dýchalo a mierne ho bolel žalúdok. Na druhý deň sa objavil kašeľ, informoval Dmitriy na Instagrame. Ale nemal horúčku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dima Stuzhuk (@stuzhuk_dmitriy),

Dmitriy: "Neboli žiadne zvláštne príznaky, takže som si myslel, žeto môžu byť dôsledky po cvičení, zmene podnebia, jedle alebo spánku pod klimatizáciou."

Ešte na Ukrajine robil rôzne testy a ultrazvukové vyšetrenia. Koronavírusový test bol pozitívny. Potom nabrala osudová katastrofa svoj priebeh.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Stuzhuk (@sofia_stuzhuk),


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/rd

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články