°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Tereza po veľkom sklamaní vážne ochorela! Väzenský lekár jej zakázal úplné samozrejmosti

Tereza po vynesení rozsudku.
Tereza po vynesení rozsudku.
Zdroj: Profimedia
18.10.2019 05:00

LÁHAUR – Pašeráčku Terezu (23) znova zradilo zdravie. Jej ochorenie je podľa pakistanského novinára teraz natoľko vážne, že v noci nemôže ani spať. Väzenský lekár jej zakázal piť studenú vodu a kúpať sa.


Terezu zasiahla ďalšia rana v podobe choroby. Tá ju skolila po tom, čo sa pred začiatkom pojednávania, ktoré sa malo konať 7. októbra, dozvedela, že bolo odročené na neurčito.

Tereza H.
Zdroj: YouTube/faisalsatti

„Terezu bolí v krku a má horúčku. Začala sa vyhýbať väzenskému jedlu a z miestnej nemocnice dostala na chorobu lieky,“ opísal Češkinu situáciu pakistanský novinár Aršád Alí, ktorý má v tamojšej base svoje zdroje.


Čítajte aj: Zdrvujúca správa pre Terezu! Už sa videla doma, keď prišla rana: Nepomohli jej ani modlitby


Blondínka vraj kvôli chorobe nemôže v noci ani spať. Väzenský lekár sa domnieva, že Terezu skolili zmeny v počasí. „Zakázali jej piť studenú vodu a kúpať sa. Spoluväzenkyne sa začali starať o jej zdravie,“ povedal Aršád Alí. Novinár tiež dodal, že Češka od minulého týždňa ani nechodí na vychádzky.      

Skoro 9-ročný trest za pašeráctvo drog

Terezu Hlůškovú z Českej republiky zadržali pakistanskí colníci na letisku v Láhaure vlani 10. januára. V jej kufri bolo objavených takmer 9 kíl heroínu, ktorý bol ukrytý v dvojitom dne jej kufra.

Češka od svojho zadržania trvá na svojej nevine. Sudcu o nej ale nepresvedčila. Tamojší súd ju poslal na osem rokov a osem mesiacov do väzby. Rozsudok je neprávoplatný. Odvolací súd bol v októbri 2019 odročený na neurčito.      


Galéria

Tereza po vynesení rozsudku. Tereza H.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: YouTube/Mirchi official

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články