Českom otriasol desivý prípad: Znásilnenie dievčatka (5), zviera v ľudskej koži zneužilo dôveru detí | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Českom otriasol desivý prípad: Znásilnenie dievčatka (5), zviera v ľudskej koži zneužilo dôveru detí

Zdroj: Getty Images
01.10.2019 22:00

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - Prípad, ku ktorému došlo u našich západných susedov, je strašiakom pre každého rodiča. Ani v nočnej more by nikomu nenapadlo, že práve ich dieťa sa môže stať obeťou pedofila. Muž, ktorý si neplnoletú vyhliadol v meste Ústí nad Orlicí, stavil na známu pascu.


Na sídlisku Dukla podľa svedkov prišiel ku skupinke detí, ktoré si tu užívali voľné chvíle a hrali sa. Nahovoril im, že sa mu v okolí stratil pes. Bohužiaľ, chuť pomôcť sa napokon zmenila na drámu.

Muž si vymyslel, že hľadá svojho psa. Mal však podlé plány. (ilustračná foto)
Českom otriasol desivý prípad:
Zdroj: FB/A. R.

Keď sa skupinka detí rozišla, aby pomohli v nájdení domáceho miláčika, s mužom zostalo osamote jedno päťročné dievčatko. Páchateľ neváhal a využil svoju chvíľu. Maloletú znásilnil. O hroznom zločine informovala televízia FTV Prima.

Prečítajte si aj: Mladík kázal dievčine pozrieť sa do mobilu: Keď zistila, čo v ňom je, takmer zošalela

V súčasnosti je prípad, ktorý sa odohral uplynulú nedeľu, v rukách pardubických kriminalistov. Totožnosť muža nie je známa, rodičia sa však o svoje ratolesti obávať nemusia, keďže ho už mali zadržať. Polícia ale nateraz potvrdila len to, že prešetrujú mravnostný trestný čin. Vzhľadom na citlivosť prípadu bližšie informácie neposkytujú.


Galéria

Muž si vymyslel, že

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články