°C

Nedeľa, 12. júl 2020. Meniny má Nina, zajtra Margita.

Simona sa pozerala, ako jej priateľ týra syna: FOTO Kým Marek (†3) umieral, oni sa zabávali

Výpoveď matky utýraného chlapčeka.
Výpoveď matky utýraného chlapčeka.
Zdroj: Reprofoto/TnNova/Novinky, Facebook
21.08.2019 19:00

ÚSTÍ NAD LABEM - Krajský súd v Ústí nad Labem v stredu pokračoval v prejednávaní vraždy trojročného Mareka. Došlo k nej v polovici februára 2019 v Lounoch. V pondelok vypovedal chlapcov nevlastný otec Josef K., v stredu sa pred súd dostavila Marekova matka. Simona sa podľa obžaloby prizerala, ako jej partner týra syna.Súvisiace: Marek (†3) podľa lekára zomrel strašnou smrťou: FOTO Jeho otec sa pred súdom zodpovedá z vraždy


Josef K. mal Mareka surovo biť od začiatku roka. Tvrdil, že ho tým chcel prevychovať. V stredu prvý raz vypovedala Simona, Marekova biologická matka. Tá podľa žalobcu surovému bitiu nikdy nebránila.

Na snímke obžalovaný Josef K.
Českom otriasol prípad smrti
Zdroj: Reprofoto/Novinky.cz

Na súde hovorila najmä o tom, čo predchádzalo chvíli, keď Marek zomrel. Chlapček bol vraj kvôli opakovanému mláteniu už najmenej dva dni apatický, nereagoval, ale jeho otca to vraj privádzalo k hnevu, kričal na neho, prečo s ním nehovorí, a opakovane ho bil do tváre, informovala televízia Nova.

Na snímke obvinená Simona T.
Výpoveď matky utýraného chlapčeka.
Zdroj: Reprofoto/TnNova

Simona ďalej uviedla, že Josef mal chlapca vziať do vane, kde ho desať minút sprchoval studenou vodou a stále nereagujúce dieťa znova a znova udieral do tváre. Niektoré facky boli podľa nej tak silné, až sa chlapec udrel hlavou o vaňu.

Na snímke Simona s Marekom.
Českom otriasol prípad smrti
Zdroj: Facebook/S.T.

Dieťa, ktoré už bolo na pokraji smrti, potom rodičia uložili do postele a išli sa venovať zábave. Ráno našli Mareka mŕtveho. Ani lekár záchrannej služby mu už nedokázal pomôcť, dieťa podľa neho zomrelo počas noci, keď matka s otcom v pokoji spali.

Rozsudok v prípade by mohol podľa televízie padnúť na jeseň.


Galéria

Výpoveď matky utýraného chlapčeka. Na snímke obžalovaný Josef Na snímke obvinená Simona Na snímke Simona s Českom otriasol prípad smrti

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články