Smiech vystriedali hrozivé výkriky: VIDEO Horor vo vodnom parku, toto ľudia vôbec nečakali | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Smiech vystriedali hrozivé výkriky: VIDEO Horor vo vodnom parku, toto ľudia vôbec nečakali

Zdroj: YouTube/Anna Kol
02.08.2019 22:05

PEKING - Návštevníci obľúbeného vodného parku Shuiyun v severovýchodnej Číne zažili v pondelok veľmi dramatické momenty. Kvôli mechanickej chybe totiž došlo v bazéne s umelým vlnobitím k vytvoreniu trojmetrovej vlny, ktorá kúpajúcich sa doslova zmietla. Úrady oznámili, že sa zranilo až 44 ľudí.


FOTO Dievčatko (†10) sa kúpalo v bazéne: O hrozbe, ktorá v ňom číhala, nikto netušil

Ako vidno na záberoch, bazén sa len tak hemžil návštevníkmi, ktorí si užívali príjemné chvíle vo vode, keď ich zrazu aj spolu s rôznymi nafukovačkami zavalila poriadne vysoká vlna. Ľudia do seba navzájom vrážali a v bazéne vznikol poriadny chaos. Utekať začali aj tí, ktorí stáli za bariérami, pretože vlna aj s ľuďmi sa nakoniec prevalila cez ne. Video neskôr ukazuje aj zranenú ženu, ktorá leží na zemi a krváca z nôh.

Smiech vystriedali hrozivé výkriky:
Zdroj: YouTube/Anna Kol

Podľa portálu dailmail.co.uk sa hovorca vodného parku pre miestne médiá vyjadril veľmi stručne, že došlo k mechanickej poruche a zranilo sa iba približne 10 hostí. Bazén s umelým vlnobitím bol na jeden deň zatvorený kvôli opravám, ale už je všetko v poriadku a návštevníci ho budú môcť opäť využívať.

Smiech vystriedali hrozivé výkriky:
Zdroj: YouTube/Anna Kol

Úrady však tvrdia, že sa zranilo až 44 ľudí, pričom traja zostali hospitalizovaní kvôli zlomeninám a závažným odreninám. Inšpektori bazén s umelým vlnobitím zatvorili a musia ho skontrolovať. Či bolo poškodeným osobám vrátené aspoň vstupné, nie je známe.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/Anna Kol

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články