Fanúšikovia smútia: Najkrajšia ruská hráčka (†26) pokru je mŕtva, záhadná smrť v kúpeľni | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Fanúšikovia smútia: Najkrajšia ruská hráčka (†26) pokru je mŕtva, záhadná smrť v kúpeľni

Liliya Novikovová
Liliya Novikovová
Zdroj: FB/Liliya Novikova
13.06.2019 20:00

MOSKVA - Liliya Novikovová, považovaná za najkrajšiu ruskú hráčku pokru, bola nájdená mŕtva vo svojom apartmáne v Moskve. Ležala na podlahe kúpeľne po tom, čo pravdepodobne utrpela masívny zásah elektrickým prúdom. Príčina nešťastia je predmetom vyšetrovania.


Sexi Ruska vypadla v Česku z balkóna: Modelka je kľúčovou svedkyňou v procese s ruskými futbalistami

Novikovovej rodičia sa o ňu začali báť, keď neodpovedala na ich telefonáty. Požiadali preto suseda, aby sa pozrel do jej bytu na prestížnej adrese Kutuzovsky Prospekt. Jej telo sa našlo na podlahe kúpeľne.

Liliya Novikovová
Zdroj: FB/Liliya Novikova

„Počas prvotnej obhliadky mŕtveho tela mladej ženy boli zaznamenané známky úrazu elektrickým prúdom," uviedol podľa portálu mirror.co.uk ruský vyšetrovací výbor. Predpokladá sa, že pri nabíjaní telefónu alebo iného zariadenia v kúpeľni došlo ku skratku. Zariadenie mohlo byť chybné. Iné správy hovoria, že sa v dôsledku úrazu elektrickým prúdom udrela do hlavy. Viac svetla do prípadu vnesie pitva.

Liliya Novikovová
Zdroj: FB/Liliya Novikova

Novikovová získala inžiniersky titul na poprednej moskovskej univerzite, no svoje výborné matematické schopnosti nezúročila v žiadnej obchodnej spoločnosti, ale dala sa na lukratívnu dráhu pokerovej hráčky. Poker hrávala aj on-line a mala svoj vlastný pokerový internetový kanál. Robila aj workshopy pre začiatočníkov.

Liliya Novikovová
Zdroj: FB/Liliya Novikova

Mladá žena však bola oveľa všestrannejšia, mala aj svoj vlastný internetový obchod s oblečením s pokerovou tematikou. Bola vášnivou cyklistkou, veslárkou či milovníčkou boxu a snowboardingu.

Liliya Novikovová
Zdroj: FB/Liliya Novikova


Galéria

Liliya Novikovová Liliya Novikovová Liliya Novikovová Liliya Novikovová Liliya Novikovová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články