Absolútne desivé! Žena šla ohlásiť hromadné znásilnenie, sexuálne ju zneužil aj policajt | Topky.sk

Štvrtok, 24. október 2019. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

Absolútne desivé! Žena šla ohlásiť hromadné znásilnenie, sexuálne ju zneužil aj policajt

Zdroj: Facebook
15.04.2019 19:29

ISLAMABÁD – Žena, ktorú v Pakistane znásilnili dvaja muži, šla ohlásiť na policajnú stanicu trestný čin, no rameno spravodlivosti sa vonkoncom nezachovalo podľa jej predstáv. Prosila o pomoc a vyšetrenie zločinu, ale stalo sa jej to najhoršie. Policajt ju vlákal do budovy, vraj na výsluch.


Žena z mesta Uch Sharif v Pakistane mu povedala, že ju znásilnili dvaja muži. Nešťastnica sa rozhodla ohlásiť trestný čin na policajnej stanici v Ahmadpur East. Policajt ju pod zámienkou výsluchu vlákal do budovy a tam sa na ňu vrhol. Žena tvrdí, že policajt si útok a následné znásilnenie natáčal a potom sa jej vyhrážal, že ak to niekomu oznámi, video zverejní. Policajt, asistent inšpektora bol podľa anglických novín Dawn zatknutý.

Streľba je na dennom poriadku.
Konflikt pakistanskej polície a
Zdroj: SITA
Pakistanská polícia je v tomto roku prísne kontrolovaná, pretože má na svedomí množstvo prestreliek s fatálnymi následkami. V januári zatkli vyše tucta členov protiteroristického komanda, ktorí zastrelili manželský pár stredného veku, ich 13-ročnú dcéru a ďalšieho muža, pretože dotyční boli “podozriví”. Polícia pôvodne tvrdila, že incident bol prestrelkou s povstalcami, ale rodinní príslušníci a svedkovia uviedli, že polícia tých štyroch chladnokrvne zabila. Streľba vyvolala rozsiahle rozhorčenie, v Lahore sa zhromaždili stovky smútiacich a skandovali protispoločenské slogany. Pakistanský premiér Imran Khan povedal, že bol „šokovaný, keď videl traumatizované deti, ktorým pred očami zastrelili rodičov”. Tisíce ľudí zomreli v tzv. „vraždách pri stretnutí“, pri ktorých policajti strieľajú na podozrivých, ktorí údajne odporujú zatknutiu.


Galéria

Streľba je na dennom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nit

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články