Najkratšie manželstvo v histórii krajiny: Ženích nazval nevestu hlúpou, prišla nečakaná reakcia | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Najkratšie manželstvo v histórii krajiny: Ženích nazval nevestu hlúpou, prišla nečakaná reakcia

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
11.02.2019 21:00

KUVAJT - Niektoré manželstvá vydržia až do konca života, niektoré ani deň. O rekord v histórii Kuvajtu sa pravdepodobne postaral pár, ktorý stihol svoj zväzok anulovať už po troch minútach od jeho podpísania. Stačilo, aby sa novomanžel zachoval netaktne ku svojej polovičke a tá sa rozhodla, že takéhoto partnera teda po svojom boku mať rozhodne nechce. K zrušeniu tak došlo skôr, ako dvojica odišla z budovy, v ktorej sa zosobášila.


Nemecká polícia poslala novomanželom nevšedné FOTO: Raritná pamiatka na ich svadbu

Podľa portálu Q8 News párik práve podpísal manželskú zmluvu pred sudcom, keď nevesta pri odchode zakopla. Od partnera si na svoju adresu vypočula, že je "hlúpa".

Toto zosmiešňovanie ju poriadne nahnevalo, a tak požiadala sudcu, aby okamžite ich manželstvo zase anuloval. Zosobášení tak boli len tri minúty.

ilustračné foto
Najkratšie manželstvo v histórii
Zdroj: Getty Images

Incident vyvolal na sociálnej sieťach vlnu sympatií so sklamanou ženou, pričom internetoví užívatelia naznačili, že mala plné právo odhodlať sa k takémuto radikálnemu kroku.

"Ak sa takto správa hneď na začiatku, je lepšie ho opustiť," okomentoval rýchly koniec manželstva jeden z užívateľov Twitteru. "Manželstvo bez rešpektu je od začiatku odsúdené na neúspech," dodal ďalší.


Galéria

Ilustračné foto ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články