Milionára zavraždili pred jeho luxusnou vilou: FOTO Poprava v drahom bentley, zastrelený 12 ranami | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Milionára zavraždili pred jeho luxusnou vilou: FOTO Poprava v drahom bentley, zastrelený 12 ranami

Zdroj: profimedia.sk
22.01.2019 20:00

COSTA DEL SOL - Podnikateľ a milionár Marco Yaqout (†49), ktorý si zvykol užívať na párty so známymi osobnosťami, sa stal v pondelok v skorých ranných hodinách obeťou brutálnej vraždy. Páchateľ vypálil do bentley, ktoré stálo pred luxusnou vilou v španielskom letovisku Costa del Sol, 20 rán. Dvanásť z nich zasiahlo svoj cieľ. Polícia uviedla, že vrah čakal skrytý za odpadkovým košom na tichej rezidenčnej ulici v štvrti San Pedro de Alcantara. Príčinou popravy bolo pravdepodobne vybavovanie si účtov.


V Thajsku zabili britského milionára (†64) a jehu ženu (†61): Ohavná smrť rukou najatých vrahov

Podľa Olive Press ide o ďalší v rade násilných incidentov v Costa del Sol v posledných mesiacoch. Predtým už došlo k dvom útokom na Britov, zastreleniu Holanďana v sushi reštaurácii a k vražde Francúza pred jeho domom. Všetci mali v prsty v nekalých obchodoch.

Milionára zavraždili pred jeho
Zdroj: profimedia.sk

Obeťou najnovšieho incidentu, ktorý sa odohral okolo tretej hodiny ráno, bol majiteľ najmenej piatich nočných klubov v Puerto Banus. Práve sa vracal domov a chcel zaparkovať auto do garáže. Polícia oficiálne nezverejnila identitu 49-ročného muža, ktorého skutočné krstné meno bolo pravdepodobne Abdelhadi, ale potvrdila, že v súvislosti s prípadom zatiaľ nedošlo k žiadnemu zatknutiu.

Milionára zavraždili pred jeho
Zdroj: profimedia.sk

Video zhotovené na mieste činu zachytilo milionárovo čierne bentley s guľkami vypálenými do ľavých dverí na strane vodiča. Očitý svedok, ktorý si neželal byť menovaný, uviedol, že počul dve salvy z automatickej zbrane a zvuk rýchlo sa vzďaľujúceho auta.

Milionára zavraždili pred jeho
Zdroj: profimedia.sk

Podľa známeho obete bol Marco Yaqout jedným z troch obchodníkov, ktorí sa podieľali na chode nočného života v Puerto Banus. Išlo o kľúčových hráčov na mieste, ktoré je vyhľadávané nielen turistami, ale aj celebritami. Podľa neho Marca všetci poznali, čo je dôvodom, prečo zostali takí zdesení z tejto vraždy.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články