Pondelok, 19. apríl 2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Ruskí Bonnie a Clyde: FOTO Mladý pár zavraždil štyroch ľudí a žil mesiac s ich telami

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
21.03.2019 17:00

MOSKVA - Mladý pár, ktorý spolu vychovával dve deti, sa priznal k zabitiu štyroch ľudí, ktorých telá ukrýval vo svojom dome v ruskej dedine Zjuzelskij v Sverdlovskej oblasti. Anastasia Rjabuchinová (24) a jej priateľ Alexander Netunajev (22) zmasakrovali troch členov ženinej rodiny a muža, na ktorého mladík žiarlil.


Mladík (16) v Nemecku nechcel byť otcom: Krvavý útok s kamarátmi na tehotnú expriateľku (17)

Podľa ruských médií boli zavraždení Anastasiina matka Elena (†49), sestra Snezhana (†29) a jej manžel Anton (†29). Netunajev podrezal hrdlo aj mužovi menom Oleg Drjabin (†30), ktorého podozrieval, že chce zviesť jeho partnerku.

Ruskí Bonnie a Clyde:
Zdroj: vk.com

Jeho telo bolo ukryté tri týždne v skrini. Ostatné mŕtvoly spočívali mesiac v pivnici domu, ktorý pár zdieľal aj s dvomi malými deťmi.

Ruskí Bonnie a Clyde:
Zdroj: vk.com

Dvojica sa priznala ruským vyšetrovateľom k svojej vine. „Zabila svoju matku a sestru a ukryla telá v pivnici,“ citoval portál mirror.co.uk zdroj z polície. Netunajev v ten istý deň zavraždil aj manžela Anastasiinej sestry a neskôr, 28. februára, Drjabina, pretože v ňom vyvolal žiarlivosť.

Ruskí Bonnie a Clyde:
Zdroj: vk.com

Ruské médiá dali dvojici prezývku Bonnie a Clyde. "Obaja podozriví boli obvinení z úkladnej vraždy," uviedli vyšetrovatelia. Rjabuchinová čelí trestu odňatia slobody až na 20 rokov, Netunajev by mohol dostať až doživotie.

Ruskí Bonnie a Clyde:
Zdroj: vk.com

Rjabuchinová má dvoch synov vo veku šiestich a dvoch rokov. Staršieho z predchádzajúceho vzťahu a Netunajev je otcom mladšieho. Zavraždení Snezhana a Anton mali tri deti vo veku do ôsmich rokov.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články