Alisu (†15) znásilnili a uškrtili cestou do školy: Hrozný pohľad na telo v lese, satanské symboly | Topky.sk

Sobota, 23. marec 2019. Meniny má Adrian, zajtra Gabriel.

Alisu (†15) znásilnili a uškrtili cestou do školy: Hrozný pohľad na telo v lese, satanské symboly

Alisa Onischuková
Alisa Onischuková
Zdroj: vk.com/Alisa Onischuk
07.11.2018 22:00

CHARKOV - Iba 15-ročná Alisa Onischuková sa stala obeťou odpornej vraždy, ktorá otriasla Charkovskou oblasťou na Ukrajine. Neďaleko dediny Babai sa našlo jej telo a na blízkych kríkoch zavesené mŕtve bezhlavé kohúty. Podľa polície bola znásilnená a zaškrtená. Po podozrivom mužovi sa stále pátra.


Daniel nevedel utíšiť synčeka (†4 mes.): FOTO Zvolil si to najohavnejšie riešenie, zhnije v base!

Tínedžerka bola v piatok na ceste na strednú školu v Charkove, v hlavnom meste regiónu, keď zrazu zmizla.

Alisu (†15) znásilnili a
Zdroj: vk.com/Alisa Onischuk

Alisa použila chodník cez lesík, ktorá vedie k miestnej vlakovej stanici. O niekoľko hodín neskôr po ňom kráčala aj jej matka Viktoria a zbadala jednu z dcériných bežeckých topánok. Vystrašená nasadla na vlak do Charkova a zamierila rovno do školy, kde jej povedali, že dievčina sa v nej neukázala.

Alisu (†15) znásilnili a
Zdroj: vk.com/Alisa Onischuk

Zalarmovaná polícia a dobrovoľníci začali prehľadávať les v blízkosti stanice a o 24 hodín neskôr našli doriadené telo dievčiny. Jedna z dobrovoľníčok Marina, ktorá objavila pozostatky, pre médiá povedala, že mŕtvola bola obklopená satanskými symbolmi nakreslenými na zemi. Dodala, že na kríkoch viseli dva bezhlavé kohúty a tvár dievčaťa bola zamazaná pravdepodobne od ich krvi.

Hovorkyňa polície Viktoria Zinovjevová informovala, že podľa doterajšieho vyšetrovania bola obeť znásilnená a uškrtená. Polícia hľadá podozrivého muža vo veku od 35 do 45 rokov, vysokého približne 185 cm, ktorého videli miestni obyvatelia v blízkosti železničnej stanice predtým, než Alisa zmizla. Identikit zobrazuje muža s krátkymi vlasmi, výraznou bradou a úzkymi perami.


Galéria

Alisa Onischuková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/Сегодня/АТН Харьков

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články