Koniec špekuláciám o smrti Hitlera: FOTO Definitívny dôkaz, takto zomrel najhorší masový vrah | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Koniec špekuláciám o smrti Hitlera: FOTO Definitívny dôkaz, takto zomrel najhorší masový vrah

Konšpiračné teórie o úteku Hitlera a jeho fiktívnej smrti
Konšpiračné teórie o úteku Hitlera a jeho fiktívnej smrti
Zdroj: TASR/AP
22.05.2018 15:41

BERLÍN - Koniec konšpiráciám! Vodca Tretej ríše Adolf Hitler sa zabil vo svojom bunkri tesne predtým, ako v máji 1945 dorazili sovietske vojská do Berlína. Podľa francúzskych patológov je viac ako isté, že žiadny útek nemeckého masového vraha do Antarktídy sa nekonal.


Adolf Hitler mal veľmi zlý chrup a pravdepodobne trpel aj zápachom z úst. Okrem toho bol aj vegetarián. To všetko zistili francúzski patológovia z jeho chrupu. "Neutiekol v ponorke, neschovával sa na základni v Antarktíde, ani na temnej strane mesiaca," povedal francúzsky patológ Philippe Charlier, ktorý skúmal Hitlerove zuby so svojím tímom.

Výsledky zverejnili v odbornom časopise European Journal od Internal Medicine. Hitlerov chrup uchovávajú od konca vojny v Moskve, kde si ho mohla prehliadnuť aj verejnosť na výstave pred 18 rokmi. Okrem zubov skúmali patológovia aj fragmenty lebky a potvrdili tak priebeh samovraždy. Hitler mal prehltnúť kapsulu s kyanidom a potom sa streliť do hlavy.

Hitler unikol smrti a v Argentíne sa dožil takmer 100 rokov: Nové dôkazy na FOTO?!

"Zuby sú pravé, o tom niet pochýb," uisťuje Charlier. Stoličky sa podľa neho zhodujú so záznamami, ktoré po vojne poskytla asistentka Hitlerovej zubárky. Ich pravosť neskôr spojencom potvrdil aj samotný zubár Hugo Blaschke.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada
FOTO: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články