Keď sa opozícia inšpiruje: FOTO V tomto sú Smeráci jedineční! | Topky.sk

°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Keď sa opozícia inšpiruje: FOTO V tomto sú Smeráci jedineční!

Keď sa opozícia inšpiruje.
Keď sa opozícia inšpiruje.
Zdroj: SITA, Topky
01.11.2017 18:31

BRATISLAVA - Nielen v radoch poslancov Smeru dochádza k zmenám. Jana Laššáková sa dostala do povedomia tým, že úkolovala svojich poslancov palcom. Nahradil ju exminister obrany Martin Glváč. Ten o trochu pozmenil gestá, ktorými riadil hlasovanie smerákov. Zdá sa, že opozícia sa týmito gestami takisto inšpirovala.


Počas hlasovania totiž opoziční poslanci reagovali rovnakými gestami, akými sa preslávili ich predchodcovia po minulé roky. Jozef Rajtár, Martin Poliačik a Boris Kollár nahradili gestá "palculienky" Laššákovej, ale aj Glváča.

Sme za

Vyzerá to tak, že pre opozíciu je populárnejšie gesto Jany Laššákovej. Martin Poliačik totiž na znak súhlasu počas dnešného rokovania ukazuje "palec hore", čím sa preslávila práve táto smeráčka.

Keď sa opozícia inšpiruje:
Zdroj: topky

Rovnakým gestom sa inšpirovala aj strana Sme rodina a jej líder Boris Kollár. 

Keď sa opozícia inšpiruje:
Zdroj: topky

Sme proti

Naopak Jozef Rajtár zo SaS odprezentoval záporný variant tohto znaku. Medzi poslancami tak na znak nesúhlasu ukázal "palec dole".

Keď sa opozícia inšpiruje:
Zdroj: topky

Nehlasujte

Do tretice tu máme symbol na znak toho, aby sa poslanci hlasovania zdržali. Aj tentoraz ho ukázal Boris Kollár. Jasne a zreteľne nechal ruku vo vodorovnej polohe, aby poslanci vedeli, čo majú robiť. Týmto gestom sa preslávil práve Martin Glváč.

Keď sa opozícia inšpiruje:
Zdroj: topky


Galéria

Keď sa opozícia inšpiruje.

Nástroje k článkuZDROJ: AMaj
FOTO: SITA, Topky

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články