Pondelok15. apríl 2024, meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica

Kandidátna listina: Hlas - sociálna demokracia

(Zdroj: TASR/Jaroslav Novák)

BRATISLAVA - Kandidátna listina politickej strany Hlas - sociálna demokracia. Subjekt je vo voľbách zaregistrovaný pod číslom 17.

1. Peter Pellegrini
2. Denisa Saková
3. Richard Raši
4. Erik Tomáš
5. Zuzana Dolinková
6. Matúš Šutaj Eštok
7. Branislav Becík
8. Michal Kaliňák
9. Tomáš Drucker
10. Peter Kmec

11. Peter Žiga
12. Ján Ferenčák
13. Robert Puci
14. Ľubica Laššáková
15. Ján Blcháč
16. Peter Náhlik
17. Karol Janas
18. Dušan Tittel
19. Peter Kalivoda
20. Kamil Šaško
21. Richard Eliáš
22. Roman Malatinec
23. Lucia Kurilovská
24. Michal Moško
25. Radomír Šalitroš
26. Erik Vlček
27. Igor Šimko
28. Samuel Migaľ
29. Jozef Cech
30. Štefan Gašparovič
31. Ján Hrubý
32. Alena Nováková
33. Miroslav Čellár
34. Peter Slyško
35. Paula Puškárová
36. Michal Bartek
37. Zdenka Mačicová
38. Zdenko Svoboda
39. David Demečko
40. Andrea Szabóová
41. Marek Dragula
42. Patrik Krauspe
43. Róbert Zsembera
44. Matej Šimášek
45. Adrián Macho
46. Tomáš Kirňák
47. Tímea Sotáková
48. Jakub Gajdošík
49. Peter Burčo
50. Tomáš Vaňo
51. Martin Dorčák
52. Božena Kováčová
53. Dalibor Mikulík
54. Boris Benkovič
55. Ľuboš Micheľ
56. Roman Gejdoš
57. Tomáš Andel
58. Matej Riecky
59. Peter Marušinec
60. Martin Vojtašovič
61. Ján Karol
62. Tomáš Zanovit
63 Matej Smorada
64. Michal Bagačka
65. Dávid Richard Obročník
66. Róbert Gašparík
67. Ingrid Ujváriová
68. Matej Čambal
69. Pavol Krejčí
70. Matúš Lukáč
71. Peter Vojtko
72. Alena Dudeková
73. Stanislav Šesták
74. Tomáš Olexa
75. Martin Alberty
76. Dominika Vážna
77. Filip Urminský
78. Viktor Hromada
79. Jozef Guliga
80. Róbert Peťko
81. Lukáš Mózer
82. Rudolf Urbanovič
83. Marián Sejna
84. Martin Pechovský
85. Miroslav Fabián
86. Peter Kijovský
87. Erich Dvonč
88. Ivana Antošová
89. Marián Barilla
90. Martin Bodis
91. Arpád Plachetka
92. Marta Gubrická
93. Radoslav Zajac
94. Dušan Strieborný
95. Alena Greksa
96. Martin Karaš
97. Viliam Kocsis
98. Vladimír Minčič
99. Jozef Tóth
100. Patrick Linhart
101. Martin Andrášik
102. Martin Halaksa
103. Andrej Stašiniak
104. Ondrej Mudry
105. Mirko Trojčák
106. Martin Beňatinský
107. Ján Štefan
108. Žaneta Lelkešová
109. Daniel Lichner
110. Štefan Valkovič
111. Peter Kramár
112. Adrián Kromka
113. Tomáš Matuška
114. Peter Kicko
115. Marek Mitterpák
116. Martin Hollý
117. Peter Ormandy
118. Andrea Žiaková
119. Milan Berec
120. Jaroslav Makatúra
121. Peter Brutovský
122. Dušan Mitter
123. Silvia Koszorúova Kučavíková
124. Martin Kusenda
125. Peter Tkáč
126. Ľubomír Haško
127. Dominik Frajkor
128. Július Balog
129. Mária Kasičová
130. Zuzana Nosáľová
131. Ľudmila Štecová
132. Karin Janišová
133. Richard Miartuš
134. Ľubomír Fábik
135. Andrej Šeševička
136. Miroslava Malatincová
137. Roland Szabó
138. Loretta Pinke
139. Gabriel Fischer
140. Silvia Jakabová
141. Ingrid Zajacová
142. Romana Hubová
143. Peter Machunka
144. Rebeka Kirilova
145. Peter Pichoňský
146. Vladimír Žiarny 
147. Valér Ferko 
148. Martin Čapliar 
149. Dušan Nitka
150. Lukáš Pellegrini
Viac o téme: Kandidátna listinaHlas - sociálna demokraciaHlas-SDVoľby 2023
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu