°C

Štvrtok, 27. február 2020. Meniny má Alexander, zajtra Zlatica.

Posun v prípade brutálnej vraždy v kežmarskom penzióne: Padlo obvinenie!

Incident v penzióne si mal vyžiadať jednu obeť
Incident v penzióne si mal vyžiadať jednu obeť
Zdroj: TASR/Oliver Ondráš
22.01.2020 14:05

KEŽMAROK – V prípade vraždy v kežmarskom penzióne padlo obvinenie. Ku skutku, ktorý otriasol slovenskou verejnosťou, došlo v pondelok podvečer. Útočník mal v budove na smrť dobodať trojnásobného otca a zraniť ďalších dvoch mužov. Tí sa nachádzali na ulici.


Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vzniesol obvinenie 21-ročnému mužovi za obzvlášť závažný zločin vraždy sčasti dokonaný a sčasti v štádiu pokusu. V stredu o tom informovala krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Vražda v penzióne v
Zdroj: FB/Polícia SR - Prešovský kraj

Čítajte aj: Vražda v kežmarskom penzióne: FOTO Útočník zabil trojnásobného otca, dvoch mužov zranil

Ku krvavej masakre došlo v pondelok (20. januára) v popoludňajších hodinách. Útočník mal v jednom z penziónov v Kežmarku zavraždiť 40-ročného muža a ďalším mužom vo veku 38 a 43 rokov mal spôsobiť zranenia. Podľa Jozefa Minára z operačného strediska záchrannej zdravotnej služby mali zranení muži otvorené poranenie hrudníka. Ligdayová v tomto súvise dodala, že boli ohrození na živote.

Vražda v Kežmarku
Zdroj: TASR/Oliver Ondráš

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie. Ak sa páchateľovi preukáže vina, hrozí mu trest odňatia slobody na dvadsať až dvadsaťpäť rokov alebo trest odňatia slobody na doživotie.

Incident v penzióne si
Zdroj: TASR/Oliver Ondráš


Galéria

Incident v penzióne si Vražda v penzióne v Vražda v Kežmarku Incident v penzióne si

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články