°C

Piatok, 28. február 2020. Meniny má Zlatica, zajtra Radomír.

Pomôžte polícii objasniť nehodu v Liptovskom Mikuláši: FOTO Cyklista pri nej utrpel zranenia

Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj
20.11.2019 13:05

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Polícia žiada o pomoc pri objasňovaní dopravnej nehody, pri ktorej utrpel zranenie cyklista. Nehoda sa stala 7. júna na Ulici 1. mája v Liptovskom Mikuláši pri výjazde z tamojšej čerpacej stanice. Policajti o tom informujú na sociálnej sieti.


"K dopravnej nehode došlo tak, že cyklista jazdil na bicykli po hlavnej ceste v smere z mestskej časti Okoličné do centra mesta. Pri výjazde z čerpacej stanice mu nedal prednosť v jazde neznámy vodič jazdiaci na motorovom vozidle nezistenej značky. Vodič vychádzal z vedľajšej cesty označenej zvislou dopravnou značkou Stoj, daj prednosť v jazde“ a odbočoval doľava smerom na Okoličné," uvádzajú policajti.

Pomôžte polícii objasniť nehodu
Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj

V snahe zabrániť zrážke začal cyklista prudko brzdiť, následkom čoho spadol na cestu. Utrpel ľahké zranenia. "Neznámy vodič neposkytol zranenému cyklistovi potrebnú pomoc, z miesta nehody odišiel a nesplnil si povinnosti účastníka dopravnej nehody. Bližší popis vodiča ani motorového vozidla nie je známy," dodali policajti.

Pomôžte polícii objasniť nehodu
Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj

Polícia v tejto súvislosti žiada svedkov, ktorí by vedeli poskytnúť informácie k uvedenej dopravnej nehode, totožnosti vodiča a stotožneniu motorového vozidla, aby tak urobili na okresnom dopravnom inšpektoráte v Liptovskom Mikuláši alebo na bezplatnej policajnej linke 158.


Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články