Čiernu stredu poznačilo aj zbytočné úmrtie: Smrť mladíka (†17) v Bratislave, osudné počúvanie hudby | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Čiernu stredu poznačilo aj zbytočné úmrtie: Smrť mladíka (†17) v Bratislave, osudné počúvanie hudby

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: TASR
14.11.2019 16:30

BRATISLAVA – Pod smrť 17-ročného muža, ktorého v stredu zrazil osobný vlak pri železničnom priecestí na Ivanskej ceste v Bratislave, sa zrejme podpísalo aj počúvanie hudby. Mladík totiž pri prechádzaní cez trať mimo železničného priecestia mal v ušiach slúchadlá. Informovala o tom bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková.


Polícia v tejto súvislosti opätovne vyzýva chodcov, aby pri prechádzaní cez koľajisko dbali na svoju bezpečnosť. "Je nebezpečné rozptyľovať sa mobilom, prípadne počúvaním hudby," poznamenala Slamková.

V tomto prípade išlo pravdepodobne o úplne zbytočné úmrtie.
Zamotané slúchadlá
Zdroj: androidportal.zoznam.sk

Zdôraznila, že pri prechádzaní cez železničnú trať musia chodci použiť len vyznačené a na to určené priechody. Na priecestiach bez závor je zároveň pred vstupom na koľajisko nevyhnutné skontrolovať situáciu, či je bezpečné prejsť.

Čierna streda aj v Bratislave

V tragickej udalosti došlo v stredu popoludní medzi železničnou stanicou Bratislava Nové Mesto a železničnou stanicou Bratislava Podunajské Biskupice.

Zverejnili mená obetí z autobusu smrti: Zahynuli tri dievčatá, dvaja chlapci aj manželský pár

Pre nehodu zároveň nejazdili vlaky smerom do Komárna, zastavená bola linka S70 spoločnosti RegioJet. Nehoda ovplyvnila aj bratislavskú MHD, pre uzavreté železničné priecestie boli niektoré autobusy odklonené na náhradné trasy.


Galéria

Ilustračné foto V tomto prípade išlo Nehoda vlaku na železničnom

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články