Polícia vyšetruje vraždu v Belej: Muža (†55) so sečnou ranou na hlave našli v pivnici | Topky.sk

°C

Piatok, 6. december 2019. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Polícia vyšetruje vraždu v Belej: Muža (†55) so sečnou ranou na hlave našli v pivnici

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj
17.08.2019 22:25

BELÁ - Polícia vyšetruje vraždu 55-ročného muža v obci Belá v Novozámockom okrese. Ako potvrdila nitrianská krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, policajný vyšetrovateľ začal v prípade trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. Keďže polícia vypočúva a zaisťuje stopy, bližšie informácie zatiaľ neposkytuje.


"V prípade momentálne prebiehajú procesné úkony, preto nemôžeme verejnosti poskytnúť ďalšie informácie," uviedla Čuháková. Dodala, že prípad nahlásili polícii v noci z piatka na dnes. Muža našli v pivnici so sečnou ranou na hlave.

Ako prvý o tragédii informoval portál TV Markíza tvnoviny.sk. V článku „Vražda v obci Belá pri Štúrove: Telo muža našli policajti v pivnici“ uviedli, že v pivnici rodinného domu v Belej našli policajti telo mŕtveho 55-ročného muža so sečnou ranou na hlave. Privolal ich syn zavraždeného. Ten v dome otca ani brata nenašiel. Všimol si však veľa krvi. Zavraždený muž žil v dome spolu s dvoma synmi a manželkou. Jeden zo synov obete (23-ročný) je podľa informácií tvnoviny.sk psychiatrický pacient a po príchode polície nebol v dome. Neskôr sa sám vrátil a polícia ho zadržala. Aj s ďalšími rodinnými príslušníkmi ho vypočúvajú policajti v Nových Zámkoch. V čase nešťastia manželka a druhý syn neboli doma. Miestni obyvatelia sa zhodujú, že rodina aj synovia boli vždy slušní. Niektorí sa domnievajú, že za tragédiou mohol byť aj alkohol.


Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články