°C

Piatok, 25. september 2020. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Trnavské mýto je neprejazdné. Dôvodom je pochod futbalových fanúšikov

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: gettyimages.com
22.08.2019 19:40

BRATISLAVA - Trnavské mýto v Bratislave je momentálne vo všetkých smeroch neprejazdné. Značné obmedzenia sa týkajú aj mestskej hromadnej dopravy. Dôvodom je pochod fanúšikov gréckeho futbalového klubu PAOK Solún na večerný zápas na štadióne Tehelné pole.


"Autobusy a trolejbusy nejazdia vôbec, električky liniek 2 a 4 sú občas cez križovatku púšťané. Polícia zastavila aj premávku električiek linky 9 do Ružinova," informuje Dopravný podnik Bratislava (DPB) na sociálnej sieti.

Cestujúcej verejnosti radí, aby sa v súčasnosti tomuto dopravnému uzlu vyhla. V hlavnom meste sa vo štvrtok o 21.00 h v rámci play off Európskej ligy začína futbalový zápas medzi klubmi Slovan Bratislava a PAOK Solún. 

DPB pomaly obnovuje linky jazdiace cez Trnavské mýto

Premávka mestskej hromadnej dopravy (MHD) cez Trnavské mýto v Bratislave sa pomaly začína obnovovať. Informuje o tom Dopravný podnik Bratislava (DPB) na sociálnej sieti. 

Premávať pomaly začínajú električky, premávať by už mali aj autobusy na linke 68 a trolejbusové linky 201 a 209. "Treba však počítať s premávkou mimo cestovných poriadkov z dôvodu vysokých meškaní," upozorňuje DPB. Naďalej nepremávajú linky MHD jazdiace cez Trnavskú cestu.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články