Polícia pátra po dvoch maloletých dievčatách: Hľadajú Nikolu (15) a Barboru (16) na FOTO | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Polícia pátra po dvoch maloletých dievčatách: Hľadajú Nikolu (15) a Barboru (16) na FOTO

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Topky.sk
01.03.2019 18:00

ŽILINA - Polícia z Čadce pátra po dvoch nezvestných maloletých osobách – 15-ročnej Nikole Karulovej a 16-ročnej Barbore Holišíkovej. Ako informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, Nikola Karulová pochádza z Hliníka nad Hronom, bola však umiestnená v Centre pre deti a rodiny v obci Vysoká nad Kysucou (okres Čadca).


Maloletá má 155 centimetrov, štíhlu postavu, odfarbené blond vlasy po plecia a modré oči. Mala na sebe oblečené rifle bordovej farby, čiernu bundu, bordovú mikinu a ružové topánky. Barbora Holišíková je z obce Brvnište a taktiež bola umiestnená v Centre pre deti a rodiny v obci Vysoká nad Kysucou. Dievča má 155 centimetrov, štíhlu postavu, rovné čierne vlasy po chrbát a modré oči. Oblečené mala tmavé nohavice, čiernu bundu, ružovú mikinu a nízke čierne topánky.

Barbora Holišíková
Barbora Holišíková
Zdroj: polícia

Nikola Karulová
Nikola Karulová
Zdroj: polícia

Maloleté sú nezvestné od 25. februára, keď spoločne ušli z centra pre deti a rodiny. Nikomu neoznámili dôvod úteku a doteraz nepodali o sebe žiadne informácie. Maloleté sa môžu pohybovať po celom území Slovenskej republiky. Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestných oznámili na útvare Policajného zboru alebo na bezplatnú telefónnu linku 158, prípadne aj na oficiálnu facebookovú stránku polície.


Galéria

Ilustračné foto Barbora Holišíková Nikola Karulová

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články