FOTO Policajti sa nestačili čudovať: Otec závratne prekročil rýchlosť, na kolenách mu sedelo dieťa | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

FOTO Policajti sa nestačili čudovať: Otec závratne prekročil rýchlosť, na kolenách mu sedelo dieťa

Nezodpovední vodiči
Nezodpovední vodiči
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky
09.02.2019 13:59

BRATISLAVA - Diaľniční policajti v Bratislavskom kraji v piatok (8.2.) zastavili dvoch nezodpovedných vodičov. Jednému na kolenách sedelo dieťa, druhý pil počas jazdy pivo. Informovala o tom bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.


Prvý prípad sa stal na diaľnici D1 v smere do Bratislavy. Okrem toho, že vodičovi na kolenách sedelo dieťa, prekročil maximálnu povolenú rýchlosť o vyše 50 km/h. Vozidlo tiež malo prasknuté predné sklo a tmavé fólie na predných bočných oknách. "Vodičovi bola ďalšia jazda zakázaná, na mieste mu policajti zároveň zadržali osvedčenie o evidencii vozidla aj tabuľky s evidenčným číslom a uložili blokovú pokutu vo výške 100 eur," priblížila Mihalíková.

Nezodpovední vodiči
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Vodiča s pivom v ruke zastavili policajti na Einsteinovej ulici. Namerali mu v dychu 0,51 mg/l alkoholu. "Nezodpovedný 66-ročný vodič už čelí obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Stíhaný je na slobode," ozrejmila hovorkyňa. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave zároveň vyzvalo vodičov k zodpovednosti a k dodržiavaniu ustanovení zákona o cestnej premávke.

Nezodpovední vodiči
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky


Galéria

Nezodpovední vodiči Nezodpovední vodiči Nezodpovední vodiči

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články