Smrteľná nehoda pri Michalovciach: FOTO Vodič (†38) narazil do stromu, zahynul vo vraku | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Smrteľná nehoda pri Michalovciach: FOTO Vodič (†38) narazil do stromu, zahynul vo vraku

Dopravná nehoda v obci Malčice si vyžiadala jednu obeť.
Dopravná nehoda v obci Malčice si vyžiadala jednu obeť.
Zdroj: Reprofoto/Noviny.sk
15.12.2018 19:00

MALČICE – Tragická dopravná nehoda, ktorá sa stala v piatok podvečer v katastri obce Malčice v Michalovskom okrese, si vyžiadala život 38-ročného vodiča z Michalovského okresu, ktorý viedol auto v smere z Oborína na Malčice, pričom z doposiaľ nezistených príčin s ním prešiel do protismeru, následne mimo vozovky, kde narazil do stromu.


Ako informovala košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová, k udalosti došlo okolo 17. hodine. „Podľa doterajších zistení vodič (38) z Michalovského okresu viedol auto v smere z Oborína na Malčice, pričom z doposiaľ nezistených príčin s ním prešiel do protismeru, následne mimo vozovky, kde narazil do stromu,“ priblížila s tým, že auto potom odhodilo v smere jazdy a zostalo stáť v priekope.

Dopravná nehoda v obci
Zdroj: Reprofoto/Noviny.sk

Vodič pri dopravnej nehode utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. „Poverený príslušník Policajného zboru v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Bližšie okolnosti a presná príčina dopravnej nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania,“ uzavrela.

Dopravná nehoda v obci
Zdroj: Reprofoto/Noviny.sk


Galéria

Dopravná nehoda v obci Dopravná nehoda v obci

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články