VIDEO Zákazníčka si vypýtala vodu: Brutálna reakcia, bitka so zamestnankyňou, prsia von | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

VIDEO Zákazníčka si vypýtala vodu: Brutálna reakcia, bitka so zamestnankyňou, prsia von

Zdroj: YT/Daniel Kalemasi
28.07.2018 21:58

LOS ANGELES - O vskutku šokujúcej návšteve obľúbenej reštaurácie s rýchlym občerstvením môže hovoriť istý zákazník. Stal sa svedkom brutálnej bitky dvoch žien. Situáciu nasnímal na video, ktoré teraz koluje sociálnymi sieťami a baví verejnosť.


Zákazníčka si v americkom McDonalde vypýtala pohár vody. Zamestnankyňa jej ho odmietla dať, pretože sódový stroj už šéf vypol. Žena sa nahnevala a do zamestnankyne hodila koktejl s táckou. Tá sa vytočila a so zákazníčkou sa okamžite pustila do surového súboja. Facky lietali hlava-nehlava, nechýbalo strkanie, ťahanie za vlasy a tričká.

VIDEO Zákazníčka si vypýtala
Zdroj: YT/Daniel Kalemasi

Zamestnankyňa, ktorá na prvý pohľad váži viac kíl, zákazníčku nešetrila. Keď chcela ďalšia žena agresorky rozdeliť, útržila buchnát. Aj ona si tak nahnevane udrela do zákazníčky. Nevedno, čo sa so ženami nakoniec stalo a či zamestnankyňu čakal nejaký postih. Je vysoko pravdepodobné, že konflikt vyvolala zákazníčka. Zamestnankyňa na konci videa hovorí, aby si nebrala do úst jej mamu. "Moja mama nie je mŕtva, rešpektuj moju mamu" počuť v istom okamihu, aj keď nie je jasné, čo majú tie slová znamenať. 


Prečítajte si aj: VIDEO Brutálna bitka vodičov: Obyčajné predbiehanie skončilo krvavou drámou


Incident je natočený na video, ktoré koluje sociálnymi sieťami. Nie je známe, kde presne v Amerike sa bitka odohrala, podľa diskutujúcich to mohlo byť v Las Vegas.  

VIDEO Pri bitke vykukol zákazníčke prsník.


Galéria


Nástroje k článkuVIDEO: Youtube/Daniel Kalemasi

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články