Záhadná smrť v Bratislave: Muž (†35) odmietol pomoc záchranárov, zdrogovaný zjedol ihličie | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Záhadná smrť v Bratislave: Muž (†35) odmietol pomoc záchranárov, zdrogovaný zjedol ihličie

Ilustračné foto
Ilustračné foto, Zdroj: SITA
12.03.2018 19:20

BRATISLAVA - Policajti objasňujú okolnosti smrti 35-ročného muža, ktorý dnes nadránom zomrel v bratislavskej nemocnici. Podľa doterajšieho vyšetrovania bol pod vplyvom omamných látok, užil ihličie a plody rastliny tis obyčajný.


Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, muž si v nedeľu asi o 21:30 privolal záchranku do oblasti Vápenka. Bol však agresívny a tak záchranárom museli asistovať aj policajti. Zdravotníci mužovi poskytli neodkladné ošetrenie a ihneď ho previezli do nemocnice, kde následne zomrel. Polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci pre usmrtenie.

Pod vplyvom nezistenej omamnej látky bola minulý týždeň aj skupinka mladistvých na Holubyho ulici v Pezinku. Päť mladých ľudí skončilo v nemocnici. Aj v tomto prípade polícia okolnosti prípadu vyšetruje. Ako upozornil Szeiff, v našom okolí sa nachádzajú voľne prístupné látky či už chemického alebo rastlinného pôvodu, ktoré môžu mať tlmivý, stimulačný alebo halucinogénny účinok. Ich konzumácia a akékoľvek užívanie môže vážne ohroziť život alebo zdravie.


Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články