Tragédia pri Prahe: Krásna fitnesska (†26) sa viezla s opitým kamarátom, brutálny náraz do stĺpa | Topky.sk

Štvrtok, 16. august 2018. Meniny má Leonard, zajtra Milica.

Tragédia pri Prahe: Krásna fitnesska (†26) sa viezla s opitým kamarátom, brutálny náraz do stĺpa

Pri nehode zahynula krásna Nikol (†26)
Pri nehode zahynula krásna Nikol (†26)
Zdroj: Foto: FB/Nikol J., tn.nova.cz
13.02.2018 15:00

PRAHA - Obrovské nešťastie sa stalo cez víkend v Prahe. Pri dopravnej nehode zomrela krásna fitnesska. Nikol J. (†26) bola nádejná športovkyňa, ktorá sa zúčastňovala rôznych fitness súťaží, mala pred sebou sľubnú kariéru.


Tragédia sa stala v Nučiciach pri Prahe zo soboty na nedeľu. Auto, v ktorom sa viezla ako spolujazdkyňa, narazilo do stĺpa elektrického vedenia. "Dvadsaťšesťročná spolujazdkyňa na mieste zomrela, o dva roky mladší vodič skončil v nemocnici so zranením. Príčinou nehody bola zrejme vysoká rýchlosť," povedala hovorkyňa českých policajtov Marcela Pučelíková.

Tragédia pri Prahe: Krásna
Zdroj: Foto: FB/Nikol J., tn.nova.cz

Tragédia pri Prahe: Krásna
Zdroj: Foto: FB/Nikol J., tn.nova.cz

K nešťastiu došlo krátko pred druhou hodinou v noci. Hovorkyňa stredočeskej záchrannej služby Petra Effenbergerová uviedla, že jeden cestujúci utrpel zranenia nezlučiteľné so životom a druhého záchranári po ošetrení previezli na centrálny príjem motolskej nemocnice s ľahšími poraneniami. "Vodič nebol schopný dychovej skúšky na alkohol, tak sme požiadali o krv," doplnila Pučelíková. Či mohol pri nehode zohrať úlohu alkohol, podľa nej policajti zatiaľ nevedia, pôjde zrejme o otázku niekoľkých dní.

Tragédia pri Prahe: Krásna
Zdroj: Foto: FB/Nikol J., tn.nova.cz

Nikol žila v Prahe a v minulosti sa zúčastňovala rôznych súťaží vo fitness, ako aj miss bikini fitness. Podľa informácií českého portálu tn.nova.cz, mohli smrť zapríčiniť hranoly v zadnom priestore automobilu, ktoré po náraze pokračovali vpred. Vyšetrovatelia predbežne stanovili ako pravdepodobnú príčinu nehody vysokú rýchlosť a prípadom sa ďalej zaoberajú.  


Galéria

Pri nehode zahynula krásna

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/miš
ZDROJ: ČTK
FOTO: FB/Nikol J., tn.nova.cz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články