FOTO Vážna nehoda na diaľnici: Havarovala mama so šiestimi deťmi, tri skončili v nemocnici! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

FOTO Vážna nehoda na diaľnici: Havarovala mama so šiestimi deťmi, tri skončili v nemocnici!

Nehoda na D1
Nehoda na D1
Zdroj: Foto: polícia
03.06.2015 12:00

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - Mladí rodičia z Bratislavy sa vybrali na návštevu k starým rodičom do Žiliny. Viezli sa autom, v ktorom mali šesť vlastných detí. Jednej z dcérok prišlo zle, mama Veronika sa za dievčatkom otočila a vtom prešla do protismeru, prudko strhla volant a dostala sa do šmyku. Rodinný výlet sa skončil vážnou dopravnou nehodou.


Nehoda sa stala ešte v pondelok krátko pred 21. hodinou na diaľnici D1. "Tridsaťšesťročná vodička z Bratislavy sa na vozidle nissan plne nevenovala vedeniu vozidla a nesledovala situáciu v cestnej premávke, v dôsledku čoho prešla do ľavého jazdného pruhu, kde náhle prudko strhla riadenie doprava, vozidlo sa dostalo do šmyku a stalo sa neovládateľné," informovala hovorkyňa trenčianskych policajtov Elena Antalová a zároveň doplnila, že nissan následne narazil do kovových zvodidiel, do oplotenia diaľnice a do veľkoplošnej značky. Následne auto odrazilo späť na cestu a ostalo prevrátené na pravom boku. Auto sa po diaľnici šmýkalo niekoľko metrov, 50 metrov zvodidiel zrovnalo so zemou.

FOTO Vážna nehoda na
Zdroj: Foto: polícia

FOTO Vážna nehoda na
Zdroj: Foto: polícia

Na miesto hrozivovyzerajúcej nehody dorazili do niekoľkých minút aj privolaní záchranári. "11-ročný chlapec utrpel poranenie panvy, 8-ročný chlapec a 6-ročné dievčatko utrpeli poranenie hlavy. Dvoch ročných chlapcov a 3-ročné dievčatko sme spolu s matkou, všetkých bez viditeľných vonkajších poranení, previezli na pozorovanie do nemocnice v Trenčíne," informoval hovorca záchranárov Boris Chmel.

FOTO Vážna nehoda na
Zdroj: Foto: polícia

FOTO Vážna nehoda na
Zdroj: Foto: polícia

Nikomu sa, našťastie, nič vážne nestalo. Deti boli v aute pripútané bezpečnostými pásmi. Polícia prítomnosť alkoholu u vodičky nezistila. Škody na nissane sú vyčíslené na približne tri tisíc eur, na poškodenom oplotení a zvodidlách približne 4,5 tisíc eur. Vodička dostala na mieste blokovú pokutu.


Galéria

Nehoda na D1

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články