Sobota24. február 2024, meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika

Ďalší ŠKANDÁL v šoubiznise: Školáčku vraj zdrogoval a prinútil ju k týmto zverstvám!

Sean Combs
Sean Combs (Zdroj: SITA)

LOS ANGELES - Valí sa na neho ďalšia špina! Slávny raper Sean Combs, známy napríklad aj ako P. Diddy, má na krku poriadny škandál. K trom obvineniam zo sexuálneho násilia pribudlo teraz ďalšie. Šokujúce je, že údajná obeť mala byť v tom čase ešte stredoškoláčkou.

V poradí štvrtá, nemenovaná žena tvrdí, že bola obeťou slávneho hudobníka a interpreta v roku 2003, keď mala len 17 rokov. Spolu s ním ju vraj zneužili ďalší dvaja muži, jedným z nich bol vraj aj producent Harve Pierre. 

Práve v jeho vydavateľstve mali dievčinu zdrogovať, opiť a jeden za druhým sexuálne zneužiť. Ako prvý ju údajne v kúpeľni znásilnil Sean Combs.  

Slávny raper všetky závažné obvinenia popiera. „Čo je veľa, to je veľa! Uplynulých niekoľko týždňov som ticho sedel a sledoval, ako sa istí ľudia usilujú hanobiť moju osobu a zničiť moju povesť. Voči mojej osobe vzniesli hnusné obvinenia, na ktorých chcú rýchlo zarobiť. Dovoľte, aby som sa jasne vyjadril: Nič z týchto ohavných vecí, z ktorých ma vinia, som neurobil. Budem bojovať za svoje meno, moju rodinu a pravdu,” uviedol pre PEOPLE rozhorčený umelec.

Viac o téme: Sean Combs
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu