Sobota9. december 2023, meniny má Izabela, zajtra Radúz

Nešťastná nehoda krásnej speváčky: ZLOMENINA a OPERÁCIA kvôli... To fakt?!

Selena Gomez Zobraziť galériu (3)
Selena Gomez (Zdroj: YouTube Apple TV)

LOS ANGELES - Americká speváčka Selena Gomez (31) pred nedávnom priznala, že si zlomila ruku, kvôli čomu skončila na operačnom stole. V najnovšom rozhovore následne priznala, že za jej zdravotné problémy môže banálna nehoda, ktorá sa však hudobníčke škaredo vypomstila.

Na konci minulého mesiaca vydala Selena Gomez svoju najnovšiu pieseň s názvom Single Soon, ktorú propagovala na sociálnych sieťach. Pozornosť sa však momentálne viac ako na samotné dielo sústreďuje na populárnu umelkyňu. 

Tá totiž priznala, že si zlomila ruku, kvôli čomu musela podstúpiť operáciu. Momentálne sa tak na verejnosti objavuje s dlahou a fanúšikom ukazuje zábery problémovej ruky aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

Selena Gomez
Zobraziť galériu (3)
Selena Gomez  (Zdroj: Instagram S.G.)

V najnovšom rozhovore však Gomez prehovorila aj o tom, ako k tejto nešťastnej udalosti došlo. Moderátorke Ellen K v jej rannej šou povedala, že za zlomeninu si môže sama. „Priala by som si, aby som za tým bola nejaká zaujímavá historka, že som zachraňovala život,ale... Mala som oblečené dlhé letné šaty a kráčala som z auta do môjho domu. A vtedy som sa potkla a spadla," prezradila hviezdna speváčka.

 

Viac o téme: Selena Gomez
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu