Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Krásne gesto slávneho speváka: Malej fanúšičke pripravil zážitok, na ktorý nikdy nezabudne!

Post Malone Zobraziť galériu (2)
Post Malone (Zdroj: SITA)

TAMPA - Znova dokázal, že má srdce na správnom mieste. Populárny spevák Post Malone (28) sa v utorok predstavil v Tampe, kde si jeho vystúpenie nenechalo ujsť množstvo jeho fanúšikov. Jedna z nich, konkrétne 11-ročná Winter, však na tento koncert nikdy nezabudne. Hudobník jej totiž po jeho skončení daroval svoju gitaru v hodnote 5-tisíc dolárov, na ktorej hral počas samotného vystúpenia.

Post Malone patrí v súčasnosti medzi najpopulárnejších hudobníkov na svete a počas minulého piatka dal svojím fanúšikom obrovský dôvod na radosť. V tento deň totiž vyšiel jeho najnovší album Austin, ktorému robí reklamu aj na aktuálnom turné.

Post Malone
Zobraziť galériu (2)
Post Malone  (Zdroj: SITA)

Počas utorka sa predstavil v americkom meste Tampa a na jeho koncert si našli cestu aj jeho veľké fanúšičky Winter a Brooklyn, ktoré sprevádzala ich mama Jenn. Mladšia Winter sa však najväčšieho zážitku dočkala až po tom, ako sa skončila šou.

Post Malone jej totiž venoval svoju gitaru v hodnote 5-tisíc dolárov, ktorú vlastnoručne podpísal. Spevákovi však musela rodina sľúbiť, že ju budú opatrovať a správať sa k nej s úctou a rešpektom. Naprázdno však neodišla ani Brooklyn, ktorej sa ušlo aspoň tričko a spevákove ponožky. Video tohto milého stretnutia sa podarilo získať magazínu TMZ.

Viac o téme: Post Malone
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu