Nedeľa, 28. máj 2023. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Náhly ZVRAT v rodinných vzťahoch Britney Spears: TOTO čakal málokto!

Britney SpearsGaléria fotiek (2)
Britney Spears
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Vzťahy v rodine Britney Spears (41) sú dlhodobo na bode mrazu. Jej synovia s ňou nekomunikujú a problémová speváčka nebola v kontakte ani so svojimi rodičmi. Počas tohto týždňa však nastala zmena. Vo svojom dome nečakane privítala mamu Lynne (68).


Britney Spears patrí medzi najkontroverznejšie speváčky svojej generácie. Dlhé roky mal jej opatrovníctvo v rukách jej otec James. V roku 2021 súd vyhovel jej žiadosti a umelkyni vrátil slobodu.

Táto vojna medzi Spears a jej rodičmi však ich vzťah poškodila natoľko, že od rozhodnutia súdu spolu neboli vôbec v kontakte. O to väčším prekvapením sú informácie, že v stredu sa u nej doma  objavila jej mama Lynne.

Britney Spears
Galéria fotiek (2)
Britney Spears
Zdroj: SITA

Podľa informácii magazínu TMZ sa vzťah matky a dcéry pomaly obnovuje a v poslednom období spolu začali komunikovať. Lynne nakoniec usúdila, že je vhodný čas na návštevu a Britney ju u seba doma ochotne privítala. 

Tam spolu strávili asi pol hodinu a spoločnosť im mal robiť aj manžel umelkyne Sam Asghari. Podľa spomínaného magazínu je Lynne ochotná urobiť všetko pre to, aby sa spory medzi nimi urovnali. Po vyjadreniach Spears o tom, že ju jej rodičia zradili, je toto jasný signál, že ich vzťahy by sa po dlhej dobe mohli napraviť.

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
  {{ question.context }}
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články